Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nálatok mi váltja ki azt...

Nálatok mi váltja ki azt amikor neki álltok habzsolni? Azt a fura érzést amikor nincs megállás?

Figyelt kérdés
Gondolom elég sokan jártunk már így életünkben és az érdekelne kinél mi az ami kiváltja? Pl: unalom, stressz, fáradtság?
2013. márc. 7. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha délután alszom és felébredek.. Olyankor folyamatosan ehetnékem van.. Ha megállom, hogy csak egy kávét iszom, akkor utána gyorsan elmúlik, ha eszek valamit nem bírok már megállni és felzabálok mindent, amit találok.. Menstruációkor, uszoda után és, ha rossz kedvem van.. Mikor szomorú vagyok sokszor beugrik, hogy az életem katasztrófa, egyáltalán minek akarok lefogyni, attól még nem fognak jobban szeretni, attól még ugyanúgy egyedül leszek, ugyanolyan ronda..stb..Mikor ez a hangulat elkap szintén odamegyek a hűtőhöz és rosszullétig eszem magam..
2013. márc. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam az unalom ,vagy mikor valami nagyobb volumenű nemakarom munkának kéne nekiállni.A zuramnál meg a jó sex , és ez komoly!!
2013. márc. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem szabad kihagyni túl sok órát délután (netezek vagy csinálok valamit, ami leköt és elmarad az evés jópár óráig, pedig hozzám a sok kis délutáni étkezés passzol), mert ugyan nem kezdek habzsolni, csak enni a szokásos dolgot, majd még, majd másfélét s csak igen nehezen lakom jól. Márpedig éhesen nem vagyok hajlandó létezni, az nem esik jól.


Fáradtság? Olyankor is előfordul, hogy éhesebb vagyok, mint máskor, de akkor egyszerűen valamivel többet eszem, az se habzsolás. Nyilvánvalóan nem logikus ugyanazt a ritmust kényszeríteni a testre mindennap, bármit is csinál.


Mivel nem szoktam éhezni, lehet, hogy nekem ilyen rávetem magam az ételre nem is lehet, mert nincs ami átbillenjen...

2013. márc. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
unalom, éhség és az hogy annyira finom a kaja
2013. márc. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Húúú,ez jó kérdés,nem is tudom mitől.Talán a stressztől,régen mindig a kaja nyugtatott meg.Vannak olyan típusú emberek akik nem bírnak enni ha idegben vannak,én az ellentettje vagyok ennek.

Illetve olyan is volt már,hogy egyszerűen elegem volt,és enni akartam.Aztán persze jött a bűntudat,és folytattam ugyanúgy a fogyit.

Nálam havi egy bűnzöés belefér,sokkan jobban bírom.

2013. márc. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!