Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hirtelen fogytam 25kg-ot-kopla...

Hirtelen fogytam 25kg-ot-koplalással, nem is ez lenne a problémám, hanem, hogy teljesen megnyúlt a bőröm és tisztára szét van repedve meg narancsbőrös?

Figyelt kérdés
valaki tud javasolni vmi jó kis krémet vagy akármit
2013. jan. 29. 19:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
nyugi, vissza fogsz bele hízni a koplalásod után...
2013. jan. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

mozogj, hátha regenerálódik a bőröd is.

bőrfeszestíők - valami avonos van, az nagyon jó, azt hiszem, lila tubusban


de hogy fogytál, és mennyi idő alatt, milyen súlyról?

2013. jan. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

köszönöm

kb 4 hónap alatt 65ről

165cm vagyok

nem ettem...

2013. jan. 31. 20:40
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

nagyon szarul csináltál valamit, ha így jártál... gondolom csak néha bekaptál valami jelentéktelen mennyiségű, alacsony kalóratartalmú faltot, amiben semmi hasznos nincs a szervezet számára és nem szedtél vitaminokat.


kezdj el mozogni, sétálj sokat, ha nem akarsz edzeni és igyál sok folyadékot! és ajánlanám még az E és D vitamin szedését.

2013. jan. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szóval akkor most 40 kiló vagy? Irány az orvos!
2013. jan. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

165höz 40kg az eléggé a normális alsó határa.. de tényleg szedned kéne vitamint én is a D-t ajánlom, az E is jó, C-vitamin, B, magnézium..

mutatsz magadról egy képet?

2013. febr. 1. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 poiu ***** válasza:
165/40? Ez valami vicc? Ha még életben vagy, kérj orvosi segítséget, hogy életben tarthassanak.
2013. febr. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
nem értem miért koplalással akarnak fogyni az emberek :/ pont ilyenek miatt nem szabad, nem birja a szervezet, a bőr is csúnya, lesz, így mi értelme volt?
2013. febr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

gratulálok, most megtanultad hogy koplalással nem lehet elérni semmit. Most annyi történt hogy leadtál egy kis zsírt + az izomzatod (húsod) nagy részét, és most csont és bőr vagy, ráadásul ha narancsbőrös akkor még háj is van alatta, és kb úgy nézel ki mint egy telibeszart zokni.

KEllene neked egy normális diétás étrend + mellé egy kis mozgás, edzés, és akkor lesz csak szép alakod és feszes bőröd. Másképp nem megy. Nem tudom honnan szedted ezt a baromságot de az ilyenekkel csak kárt okozol a testednek, és elöbb utóbb beteg is leszel.

2013. febr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
hát ezaz, pl sok fehérjét kéne enned amiből izmod lesz és egészséges diéta ami miatt majd a zsír amitől a narancsbőr van eltűnik, de súlyzós edzések, saját testsúlyos edzések is kellenek, hogy legyen izmod
2013. febr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!