Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogynom kéne? Mennyit?

Fogynom kéne? Mennyit?

Figyelt kérdés
165 cm 58 kgos 14 éves lány vagyok hófehér bőrrel, szeplőkkel, vörös hajjal és barna szemmel. Ez így jó, vagy fogynom kéne? Mi állna jobban ezekhez?

2013. márc. 9. 23:03
 1/6 anonim válasza:
Szerintem 1 kilót fogyhatnál.
2013. márc. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem mielőtt belekezdenél egy fogyókúrába feltétlenül beszélj felnőttekkel is erről.
2013. márc. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

egy kép jó lenne... :/


ha nem magadról, akkor google-ben keress egy hozzád hasonló alakot!

Ennyiből azt mondom, hogy kéne, főleg, hogy nekem a sportos csajok jönnek be! :)

2013. márc. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Azért ez ilyen egyszerűen nem mondható meg. Az egyik ismerősöm velem egy súlyban van,mégis vékonyabbnak tűnik. Csontozattól is és sok mindentől függ,hogy hány kilő vagy. Tehát lehet,hogy az 58 kilód kevesebbnek látszik,mint ami (vagy fordítva)em.


Amúgy pedig a 165 cmhez ideális súlynak a testsúly kalkulátorok 58-61 kgt adnak meg.

Bár egy kép tényleg könnyítene a válaszadásban :)

2013. márc. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Na végre megtaláltam ezt az oldalt! :)

[link]

2013. márc. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

hoppá! félrenyomtam! Így jó:


[link]

2013. márc. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!