Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha valaki aki duci és futni...

Ha valaki aki duci és futni látjátok az utcán, akkor mit gondoltok? Ciki/nevetséges? Vagy inkább tiszteltre érdemes, hogy próbál tenni valamit a fogyásért?

Figyelt kérdés
2013. márc. 10. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Utóbbi ,tiszteletet érdemel!
2013. márc. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális emberek max annyit gondolnak, hogy 'hajrá, csak így tovább'. Sajnos vannak nem normális emberek, akik még akár be is szólhatnak :( Ezek ellen nem lehet mit tenni...
2013. márc. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ma láttam a parkban egy kicsit ducibb csajt futni, és ami először eszembe jutott az az volt, hogy tisztelem, amiért ő tesz a fogyásáért. Lassan futott, és gyakran megállt, szal gondolom most kezdte, de nem kell mindenkinek maratont futni.

A beszólogatók ellen a legegyszerűbb ha bedugod a füled vmi jó zenével.

2013. márc. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tiszteletre méltó, hogy nem csak nyavalyog, hanem tesz is valamit az egészsége érdekében. Megkérdezném, nincs-e kedve együtt futni:) Egyedül nem szeretek, viszont senki sem akar eljönni velem.

Ha valaki sportol, mozog, az sosem ciki vagy nevetséges.

2013. márc. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Abszulút tiszteletre méltó, de ennek ellenére szerintem a futás nem való annak, aki súlyosan el van hízva! Első körben a táplálkozást kell gyökeresen megváltoztatni és amikor már lement a nagyja akkor kell nekiállni sportolni! Addig a testmozgás gyanánt a séta a legjobb!
2013. márc. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!