Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy BMI szerint...

Miért van az, hogy BMI szerint normál a súlyom, de ha itt megmondom a magasságom és a súlyom egyből rávágják, hogy 15-20 kilót kell fogyjak?

Figyelt kérdés

A BMI túl elnéző vagy az itteniek túl szigorúak? Akkor mennyi az annyi?

(Amúgy, én is tudom, hogy fogynom kell még, nem ez a kérdés)


2013. márc. 11. 19:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

a bmi udvartias :D

pl én közelebb állok a soványhoz mint a normálhoz, mégis tudom hogy rám fér 3-4 kiló minusz mert van rajtam zsír

2013. márc. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A bmi normál kategóriája azt adja meg, hogy mi az a súlytartomány, ami még nem okoz egészségügyi gondokat.

Ez nem esik egybe azzal, amit az emberek esztétikailag normál súlynak tartanak.


(+a bmi csak átlagos izomzattal rendelkező embereknél alkalmazható. Az izom súlyosabb és ezt nem veszi figyelembe).

2013. márc. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Az izom sulyat figyelembe kell venni.

Az itteniek túl szigorúak. Azt írják hogy 20kgt fogyjak mikor az orvosom 14nél nem javasol többet.

2013. márc. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

160 centi és 68 kiló vagyok, eddig 10 kilót fogytam. Úgy érzem 8-10 kiló minusszal már teljesen rendben lennék, de itt mondták már, hogy fogyjak 20 kilót is.

Persze, mikor képet mutattam meg azt mondták, hogy max 5 kilót fogyjak, de jó vagyok így is. Vicces...:)

Szerintem az lehet, hogy az itteni csajok nagy átlagja nem haladja meg az 50 kilót és azt is borzalmasan soknak találja. El se tudják képzelni mekkora lehet valaki 60 valamennyi kilósan. Vagy nem tudom, rejtély marad:D

2013. márc. 12. 05:52
 5/14 anonim ***** válasza:

amugy szerintem ez alkatól is függ.

én 170cm vagyok és 64kg

És még így is elév sonkás a lábam!

Amugy 77kg-ról indultam december óta fogytam le 64re.

De az álom súlyom 55kiló .

Én nem akarok anorexiásan vékony lenni , de láttom amit látok és nagyon húsosak alábaim sajnos :'(

....

Szoval ezel aszt akartam ki hozni hogy valakinek pont ezek a paraméterei vannak mint nekem de mégse látszik meg rajtuk semmi...

2013. márc. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

őőő 160/68?

26.68 As bmi nem normál...

2013. márc. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

[link]

Itt normált mond.

(Amúgy de utálom, mikor valaki úgy kezdi a mindatát, hogy őőő. Ennek mi értelme van?)

2013. márc. 30. 10:11
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor anélkül : ha nő vagy akkor túlsúlyos vagy!Kivéve ha extrém izmos

Az őő azért mert nem akarlak megbántani...

A tükör mit mond?Mert ha azt látod hogy kövér vagy akkor még fogynod kell.Ilyen egyszerű...

2013. márc. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2013. márc. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A házipatika kalkulátora eléggé el van fuserálva (a besorolásai).


160 centihez már 52-től sovány minősítést ad, holott az még igencsak a normál kategória.


Az orvoslexikon klasszisokkal jobb. Testreszabható.

Javaslom az ideálsúly kalkulátorát is:

[link]

2013. márc. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!