Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha valaki 2 hétig de minimum...

ChristianeF kérdése:

Ha valaki 2 hétig de minimum 10 napig nem enne semmit, mennyit fogyna? Látszana valami?

Figyelt kérdés

NEM AKAROM MEGCSINÁLNI,NEGATÍV KOMMENTEKET NEM KÉREK!!!

Pl ha valaki 2 hétig SEMMIT nem enne csak cola zerot és vizet meg teákat inna mellette heti 5-6x futna egy órát mennyit fogyna vele? tudom h visszaszedi,de most nem ez a lényeg.Kíváncsiságbol kérdezem.Tapasztalatok?:)



2013. márc. 11. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
én nem kritizálni akarlak mert én is 500 kcal os fogyókúrát csinálok,de amúgy ilyen nincs.. az ember nem birja ki h 10 napig ne egyen és fusson mellette.. és amúgy evvel semmmit nem fogynál, komolyan mondom. enni kell h fogyj .. különben cs raktároz mindent a szervezeted
2013. márc. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. márc. 11. 19:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha eleget iszol mellette, akkor nem halnál bele. De Colát nem innék a helyedben, viszont vitamint szednék.

Arra viszont számíts, hogy többségében izom menne le rólad. De természetesen zsír is, csak közben gyenge leszel és így nem biztos, hogy menne a futás.

Én olyan 4-8 kiló fogyásra tippelnék a mostani súlyodtól függően.

2013. márc. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindenképp kevesebbet, mintha naponta 5x enne pár falatot, kis salátát, levest, gyümölcsöt.

Az emésztéshez is rengeteg kalóriát elhasználunk!

2013. márc. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalat van, hiszen emberek éheznek időnként. Idővel nem menne az egy óra futás.


Éhezéskor van egy zsír és fehérjebontó szakaszunk, aztán elkezdődik a zsírtakarékosság, majd a fehérje takarékosság is. Akárhogy is, valamiből élni kell, az izom pedig energiaigényes szövet. Ugyan létezik fehérje takarékosság, de az éhezés haláloka a szívbénulás-leállás, tehát az izomtömeg csökkenés okozza általában a halált.


Ebből következik, hogy jelentősebb az izomvesztés mint a zsírvesztés. Ahhoz, hogy rövid idő alatt jelentősebb mennyiségű zsírt felhasználjon a szervezetünk (koplalással) ahhoz annyi izomtömeget is le kell építeni (ez mindenképpen korlátozottabb mennyiségben áll rendelkezésre mint egy elhízott emberen a zsír) hogy az már halálos lenne vagy igen hosszú rehabilitációra lenne szükség, vagy helyrehozhatatlan lenne.


1 hétig lehet koplalni (nyilván függ zsír és fehérje raktárainktól), 2 hétbe már elvileg igen sok felnőtt ember belehalna, hivatalosan 1 hét éhezést tartanak túlélhetőnek, nem ismerem ezt mekkora fizikai aktivitással számolják.

2013. márc. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1 hónapig csak desztilált vízet ittam azaz vízböjtön voltam és az elején még 1 hétig zöldséglevetfogyasztottam.

2 hét után pár óránként aludtam, megszünt a menszeszem és fogytam 10 kg.

akkor lettem ráncos és az azóta is meg,maradtt, hiába híztam vissza.

a két barázda a szám jobb és bal oldalán olyan mély lett, hgy nem orvosolható pedig előtte gyönyörű bőrőm volt.

22 éves voltam akkor. Most 42.Most már jobb technikával fogyok ha le akarok adni.

2013. márc. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja és 1 hónap után feltekertem dobogókőre.

A fiúk kihaltak mellőlem ott már ittam rostos leveket, de nem ettem.

2013. márc. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!