Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy és menyit kéne fogynom?

Hogy és menyit kéne fogynom?

Figyelt kérdés

173cm/61kg vagyok (23 l)

reggelim: egy zsemle felvágottal, 40g soványtúró, 2 alma, esetleg egy narancs.

ebéd: 3 abonett, 2 szelet iszonyatosan vékony sajt, 3 szelet felvágott (ált csirke/pulykasonka) fél kígyóuborka, 3 paradicsom, 2 alma. vacsora: 3 abonett, 2 szelet iszonyatosan vékony sajt, 3 szelet felvágott (ált csirke/pulykasonka) fél kígyóuborka, 3 paradicsom, 1 alma.


emellett 2-3 tejeskávét iszom.


hetente 4x járok kondizni: 50 perc bicikli/ellipszis magas fokozaton, majd 1-1,5 óra súlyzós edzés.


2013. márc. 14. 07:15
 1/1 anonim ***** válasza:
A kérdésedre csak akkor tudnék válaszolni, ha tudnám hogyan nézel ki. Ránézésre nem rossz étrend, feltéve ha az a pici sajt zsírszegény. Viszont: az a sok felvágott (feldolgozott élelmiszer) telistele van transz zsírokkal, amik nem egészségesek+aroma+színezék+tartósítószer. S ahogy elnézem egész nap ilyenekkel tömöd magad. Nos, én azt javaslom, hogy az ebéded, s lehetőleg a vacsorád is álljon friss sovány húsból. (Pl. Csirke, pulyka, nyúl, sovány marhahús) a legjobb, ha párolsz. A hal meg szimplán tökéletes lenne, de ahhoz mélyen a zsebbe kéne nyúlni. Ajánlanám a zöld teát a capuccino helyett. A citrom, fahéj pedig serkentik az anyagcseréd. Am a helyedben még a gyümölcs fogyasztást mérsékelném, max 3-4 dbra, helyett fogyassz minél változatosabban zöldségeket, vagy friss húst/saját lében lévő halkonzervet. S ha elhagyod azt a rengeteg gyümölcscukrot, még be is iktathatsz egy marék magvat. (Pl. Dió, mandula) Rendkívül egészséges, csak a mérték a fontos! + el is felejtettem a tojást, simán legördülhetne vacsira 1-2 főtt tojás naponta.
2013. márc. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!