Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy picit vastagabb csontozatú...

Egy picit vastagabb csontozatú 14/L vagyok régebben 59 kg voltam és, hát volt rajtam felesleg amit az ismerőseim is megemlítettek azóta lementem 49 kg-ra és a célom 45, szerintetek, hogyan tudnék tovább fogyni?

Figyelt kérdés
egyébként 173 cm vagyok, és persze meg is látszott, hogy fogytam , de még egy picit le szeretnék adni:)

2013. márc. 14. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
173 centihez 45 kiló??Ez már anorexia.Minek kéne fogynod?
2013. márc. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat , de , ha csak ilyen véleményt tudsz írni akkor ne az én kérdésemhez ,köszi:)
2013. márc. 14. 09:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyszerű: húst és zöldségeket eszel. Ez a természetes táplálékod, nem okoz hormonális betegségeket, tehát ha fogynod kell még, akkor fogyni fogsz vele. Ha viszont már a szervezeted nem tart igényt több zsír leadására, mert nincs fölösleges hájtömeged, akkor nem fogsz fogyni.


De akkor is van megoldás, különböző kalóriamegvonások, zsírleszívás, igazából léteznek fogyást okozó gyógyszerek (ámbár nem csodaszerek, és ami tényleg működik az egy életre tönkreteheti az emésztést, anyagcserét, így a visszahízástól sem kell félni, de a hosszú egészségtől sem).

2013. márc. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!