Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ehetek uzsonnára és...

Mit ehetek uzsonnára és vacsorára, ha nincs itthon friss zöldség-gyümölcs?

Figyelt kérdés

Eddig ettem:

reggeli: 90g túró, 30g házi baracklekvárral(darabos)

tízórai: 45g túró, 15g lekvárral

Ebéd: hekk lesz, sóval, borssal(esetleg tudtok valami finom fogyókúrás receptet hekkre?) párolt fagyasztottzöldséggel(kukorica vagy borsó)


Esetleg uzsi-vacsi is lehet túró?

Vagy mi legyen?

(Alapvetően megengedem magamnak a tejremékeket és tegnap kezdtem újra a fogyókúrát tehát msot még nagyobb az akaraterőm, 4 nap múlva kb 2szer ennyit fogok enni)


Köszi a válaszokat

14l



2013. márc. 15. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ez minden, csak nem fogyókúrás étrend. Lekvár meg kukorica-borsó??

Csinálj vacsira rántottát 2 tojásból.

2013. márc. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a lekvár cukor nélküli. A kukorica meg a borsó pedig legalább zöldség, szerintem jobb, mintha rizst vagy sültkrumplit ennék. Amúgy meg nincs sok lehetőségem válogatni, örülök, hogy egyáltalán van itthon ennivaló
2013. márc. 15. 13:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Rendben van hogy lekvár, meg az is hogy cukormentes, de elvileg az édességéért a fruktóz nevű cukor felelős, ami bár alacsony glikémiás indexű szénhidrát, a szervezet nem tudja kellőképp hasznosítani, így nem javaslom estefele a fogyasztását, se gyümölcsnek. Reggelire mehet éhgyomorra, olyankor a máj tudja raktározni későbbi felhasználás céljából, de ha az telítődve van, zsírként tapad le.

Túró alaphangon jó, natúr joghurt szintén, natúr zabpehely megintcsak.

A túrót meghagynám estére, joghurtba keverve, reggelente meg zabpelyhet kevernék a joghurtba túró helyett.

2013. márc. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A túrót inkább estére kellene.

A hal egészséges, finom, egy pozitívum.

A banán is gyümölcs, mégsem esszük fogyókúra alatt!

A kukorica a legrosszabb.. attól csak hízni fogsz. A borsó még elmegy, de mint minden hüvelyes, magas a ch tartalma.

Egyél inkább salátát mellé.


Bár 14 évesen rohadtul nem kell ilyen gyökér étrendet követned, ha fogyni akarsz, mozogj többet, de a fogyókúrát hagyd abba!! nekem hihetsz, felejtsd el ezt a szar étrendet inkább járj el mozogni !

2013. márc. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!