Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hétig csak zöldség és...

1 hétig csak zöldség és gyümölcs utána 1 hét léböjt?

Figyelt kérdés
Nem a fogyás az elsődleges cél, inkább méregtelenités. Valaki esetleg léböjtről tapasztalatok? Nem lesz hiány a szervezetben pl fehérjéből?

2013. jan. 27. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
de, mindenből hiány lesz. nincs olyan, hogy kívülről jövő méregtelenítés. a máj elvégez mindent, ami szükséges. a többi humbug és még meg is betegítheted magad közben, ha hetekig csinálod.
2013. jan. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lesz fehérjehiány a löttyökben nincs fehérje, és lesz izomvesztés is, ami mindenkinek van, hiszen járni se zsírból vagy csontból jársz.

Hát véleményem szerint az úgy ahogy van 1hét gyümölcs meg 1 hét lébőjt egy tökéletes dolog arra hogy összelöttyedjél, ha nem is látványos mennyiségben, de sokszor alkalmazva ez lesz a vége. Nem ajánlanám.

2013. jan. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hajthatatlan vagyok... :) Köszönöm a figyelmeztetéseket, 2 hét múlva megirom mi lett az eredmény, természetesen nem a külső érdekel, összelötyedek, utána rendesen kajálok és alapból sportolok majd visszajön minden :)
2013. jan. 27. 18:17
 4/4 A kérdező kommentje:
3-4 napig ment az első része, elég kemény állandóan éhes voltam :S Én nem igazán bírom.
2013. jan. 31. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!