Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen volt a mai étkezésem?...

Milyen volt a mai étkezésem? Milyen vacsi legyen? 16/176/79/L

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, 176 cm és 79kg. Két és fél héttel ezelőtt még majdnem 84kg voltam, de nekikezdtem ennek az életmódváltós, fogyózós dolognak és elég gyorsan vesztettem majdnem 5 kilót a súlyomból anélkül, hogy éheznék vagy egyszer is rosszul éreztem volna magam.

Ma így étkeztem, kérdés lenne hogy jól csinálom-e és hogy mi legyen a vacsi? Ja, és nem eszem húst.

reggeli: 50gramm müzli tejjel, 1 narancs

suliban: 1 alma, 1 natúr joghurt

ebéd: brokkolikrémleves, 100gramm light cottage sajt, 1 szelet teljes kiőrlésű kenyér


vacsira lenne itthon:

natúr joghurt

túró

alma, narancs, banán

zabpehely

virsli (azt meg tudom enni)

tojás

müzli

extrudált kenyér, abonett


2013. márc. 19. 16:24
 1/5 anonim válasza:

Bár én fiú vagyok de írok

Jó csinálod a diétát

De sovány húsokat is ehhec nyugodtan pl:csirkemellet

Vacsira lehet ezekből gyümölcssalátát csinálni

2013. márc. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 nikozia12 ***** válasza:

Estére ne egyél gyümölcsöt.

Én túrót szoktam úgy h. kikeverem egy kanál zsírszegény tejföllel. Teszek bele édesítőt meg fahéjat. Édességhiányomat is elveszi. vagy egyél tojást..csak több fehérjét egyél mint sárgáját mert abban sok a zsír.

Zabpehely és hasonló szénhidrátokat reggel egyél...Tízóraira mehet a gyümölcs. És egyél minél több zöldséget.

2013. márc. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ezek szerint akkor nem hibáztam nagyon az étrendemmel :) Ennek örülök.

Akkor vacsira szerintem valami túrós cucc lesz.

2013. márc. 19. 17:23
 4/5 anonim ***** válasza:

A tojást (a sárgáját is, semmi okod zsírfóbiásnak lenned, a zsír fontos) kéne megenned a listádon nem szereplő nyers zöldségekkel, hogy valamit segítsen a napodon.

Csak mert kapsz 1-2 pozitív visszajelzést, még nem biztos, hogy jól csinálod. A glutén és a laktóz nem kifejezetten az egészséges élet pillére, s ha kevés húst eszel (s az is pont a virsli, érdekes), szerintem érdemes tojást és olajos magvakat bevinned, de egyébként is. A zöldség pedig alap, lehetne több. Persze nem vagyunk egyformák, ízlésünk és működésünk sem, de vannak makacs tények. Nem akarok hű de okosnak feltűnni, én is csak egy amatőr vagyok, aki olvas ezt és azt és megpróbál kiigazodni a táplálkozással kapcsolatban. Nem könnyű.

2013. márc. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen, a zöldségeket kifelejtettem a listáról, de van az is :)
2013. márc. 19. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!