Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb.10-kor szoktam felkelni,...

Kb.10-kor szoktam felkelni, így első étkezésem dél körül szokott lenni. Éjjel 2-3-ig fenn vagyok. Ha fogyni szeretnék ennek tudatában, milyen időközönként egyek, és mi legyen a legutolsó étkezési időpont?

Figyelt kérdés
Mert ha pl.6után már nem ehetek semmit,elalvásig kilyukad a gyomrom.Ha viszont éjjel is eszek,az meg hizlal.
2012. júl. 30. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a 6 után dolog hülyeség.2 órával lefekvés előtt ne egyél.

Egyébként napi 5x-6x "kell" enni,kb.kétóránként.

2012. júl. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

" Mert ha pl.6után már nem ehetek semmit,elalvásig kilyukad a gyomrom.Ha viszont éjjel is eszek,az meg hizlal."

Jaj, még egy hülye...most már unom, de tényleg

SENKIT NEM ÉRDEKEL, hogy hánykor fekszel le, mikor kelsz, a szervezeted nem tudja hány óra van, érted?

2012. júl. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ketteske: okés,ne idegeskedj,csak megkérdeztem,mert olvastam már mindenfélét..:D Ezt viszont nem tudtam így,hogy a szervezet nem tudja az időt.Amúgy köszi mindegyikőtöknek.
2012. júl. 30. 16:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen életmódot folytatok mint te :D

Mondjuk én 9kor kelek, elmegyek futni éhgyomorra aztán 11-12 körül reggelizek. Utána 3 óránként eszek, reggeli után 2-3kor már ebédelek utána ált 6kor gyümölcs, 10fele meg túró vagy tojás zöldséggel. Én éjfélkörül kidőlök mostanában a sok edzéstől, de ha te 2-3ig ébren vagy akkor 12-1kor még ehetsz egy adag fehérjét.


21L

2012. júl. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4 : köszi,akkor én is hasonlóan fogom ütemezni:)
2012. júl. 30. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!