Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leszeretnék fogyni május...

Szamikaaaa kérdése:

Leszeretnék fogyni május végéig kb 6 kg-mot mit ajánlotok? Szerintetek sikerülne?

Figyelt kérdés
csináltam 90 naposat 1 hónapig és lement 60 kg-ról 3 kg és 57 kg voltam olyan jó volt de utánna elkezdett fájni a gyomrom és abba kellet hagynom. Most vissza is jött amit leadtam akkor annyira el vagyok keseredve ha belenézek a tükörbe sírnom kell magamtól(és sírok is).Pedig mindenki azt mondja hogy jó vagyok így. De ÉN NAGYON NEM JÓL ÉRZEM ÍGY MAGAM. LÉCCIVES SEGÍTSETEK NEKEM HOGY CSINÁLJAM? vagy mit tornázzak mennyit?
2013. márc. 19. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
AMEDDIG NEM PRÓBÁLKOZTOK NEM IS LESZ BELŐLE SEMMI
2013. márc. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocsi nem ezt akartam küldeni amit az előbb.

[link]

2013. márc. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A 90 napos baromság és egészségtelen.

Vedd vissza a lisztet és a cukrot, mozogj egy kicsit és egyből lemegy.

2013. márc. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az ilyen, 60kg ről lefogytam 57 re baromságokon csak röhögni tudok... ha holnap nem iszol vizet, csak pisilsz azzal is veszítesz 3 kgt...

[link]

2013. márc. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem "x" napos diéta kell, hanem életmódváltás. Fehérjék (hal, hús, tojás), rengeteg zöldség, saláta, reggelenként gyümölcs.
2013. márc. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!