Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le lehet fogyni május végére...

Le lehet fogyni május végére 23kg?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 01:32
 1/8 anonim ***** válasza:
én elhiszem hogy május vége egy rettenetesen fontos időszak, és jó hogyha van egy cél az ember előtt amit el akar érni DE nem lenne egyszerübb ha nem csak fogyni akarnál hanem ténylegesen megváltoztatni az életmódodat és elkerülni a jövőben az ilyen 23 kg tól akarok megszabadulni kérdéseket?? ha lassabban fogysz a bőrödnek is jót tesz,válogasd meg hogy mit eszel,kardiózz hogy megnőjön az állóképességed, a súlyzótol szebb alakod lesz. és ha folyamatosan csinálod ezeket a dolgokat akkor egy olyan dolgot viszel majd az életedbe amiről sohasem akarsz majd lemondani. Emellés pedig egészséges leszel, fitt, és rendkívül kiegyensúlyozott. HM? bennevagy?
2012. febr. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
épp azért tettem fel a kérdést kedves válaszoló,a barátommal fogadtam hogy lefogyok 23kg május végére:)meg persze engem is zavar ez a sok súlyfelesleg életmódomon napi edzésekkel is akarom megváltoztatni az életem,sajnos sok lelki ok miatt is híztam ennyit,csak kíváncsi voltam hogy tényleg lehet ilyen rövid idő alatt ennyit fogyni
2012. febr. 28. 02:18
 3/8 anonim ***** válasza:

ha csak pl naponta egy nagy tányér levest ennél,akkor ha nem is 23 kg-ot de jó sokat leadnál májusig,

de húzz bele,lehet,hogy összejön

2012. febr. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ennyi súlyfelesleg EGÉSZSÉGES leadásához én egy évet céloznék be, de legjobb esetben is fél évet. Ha koplalsz, lehet, h menni fog ez májusra is, csak a bőröd fog lógni, és lehet, h kevesebbet mutat majd a mérleg, csak te fogsz sokkal rosszabbul kinézni.

Szóval csináld ésszel, mozgással és egy kis utánajárással! Adj több időt magadnak az eredményhez, és biztosan nem fogsz csalódni!

2012. febr. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Heti 1.- 1.5 kiló leadása lehetne egészséged megőrzése mellett a cél.

A 23 kiló véleményem szerint ilyen rövid idő alatt nem reális.

2012. febr. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze!

Csak 30 fog visszajönni!

2012. febr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szar ügy. Fogadásból fogyni???? Ez nem meg győző és ettől lesz az a yoyo effektus. Fogyni úgy kell hogy ne tudjon róla senki. Mert aki csak beszélni akar az semmi.
2014. jan. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, most hány kg vagy. mert nyilván 150 kilóból 23-at leadni hamarabb lehet, mint ugyanennyit 70 kilóból. Egyébként én tavaly januárba határoztam el a fogyást és júni végére kb 30 kilót fogytam (90-ről, 60-ra). Ebből kb. 5-6 kiló 2 hét alatt ment le, (gondolom nagyrészt víz volt) és azóta sem jött vissza, bár nem is tértem vissza a régi étkezési szokásaimhoz. Szóval kérdésedre a válasz, igen lehetséges :)
2014. jan. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!