Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valamit rosszul csinálok?

Valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés
A helyzet az h fogyni szerettem volna,ezért elkezdtem aerobic-ra járni hétfőn.eddig a súlyom 60 kg volt,egészen stabilan,nem ingadozott...hétfön és ma is voltam 1 órás edzésen,ráálltam este a mérlegre és 62 kg-ot mutatott! Pedig még kevesebbet is eszek,odafigyelek az étkezésre...és hirtelen +2 kg :(( lehet az h 2 napi edzés után ez 2 kg izom? Mert elég megterhelő volt,nagy izomlázam is van...szóval szerintetek ez a tömegnövekedés mitől van? :(

2013. márc. 19. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
valószínűleg a több mozgás miatt többet ittál. a fogyást ne a mérlegen nézd, hanem a tükörben.
2013. márc. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nade 2 kg víz? xd az kicsit irreális
2013. márc. 20. 10:15
 3/4 anonim ***** válasza:
60 kg al napi 3 litert meg kéne innod, az 3 kg. nem csak izzadsz, de egész nap mibden egyes lélegzettel parologtatsz is, így könnyen lehet 1-2 kg súlykülömbséged nap mint nap aktivitástól függõen. A 2 kg+izomtól nem kell félned, egy profi testépítõ, aki tömegnövelõzik is alug tud heti 1 kg+izmot felszedni, az aerob mozgásformáknak pedig pont izomtömeg csökkentõ hatásuk van, persze a kaján múlik minden.
2013. márc. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3 liter az rengeteg :/ annyit nem birok inni,max 1,5-2 l
2013. márc. 20. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!