Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Maté tea fogyasztásának van...

Maté tea fogyasztásának van valami eredménye? Érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés

Mennyit kell belőle inni egy nap? Hol kapható? Aki fogyasztotta kérem ossza már meg velem a gondolalait (akár privát üzenetben is)

Igen, tudom hogy a mozgás és a diéta elengedhetetlen, ezek mellé keresek valamit, ami segíthet még intenzívebbé tenni a folyamatot.



2013. márc. 19. 23:29
 1/7 anonim válasza:
8%
Először is Sz@rt se ér! Másrészt pedig mit gondoltál? Beveszel valami növényt, és hüp hüp hüp barbatrükk jó lesz az alakod? A nagy lófszt öregem! Mozdulj meg, sportolj, edz és akkor majd fogysz. Így viszont ronda és kövér maradsz. A döntés a te kezedben áll husikám!
2013. márc. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha betartod a helyes étrendet akkor helyes ütemben fogsz tartósan lefogyni. Miért kéne gyorsítani?
2013. márc. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Először is nem vagyok sem kövér sem lusta. :) közel 10 év aktív sport után ne merje ezt mondani nekem senki, már ne is haragudjon.

Sejtettem, hogy ha valaki ilyen kérdést ír ki leb..sszák, hogy csúnya, dagadt, semmire való, nem tudja senki hány kg és hány centi a kérdező, de egyből dagadt. Még ha tudják is a méreteket, akkor sem tudják a csontjai nehezek e, vagy tényleg +20kg háj van rajta.

Teljesen mindegy, 500Ft megveszem és kipróbálom. Sz.arok a ti véleményetekre. A kérdésre aki válaszol annak megköszönöm, egyéb undok hozzászólásokra nem vagyok kíváncsi!

2013. márc. 20. 09:12
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Pff.. szimpatikus lettél Kérdező, inkább ne képzeld el hogy mennyire..

Fosasd meg magad hashajtó teával, 10 év sport, és semmi tudás? Miért akarsz fosni?

2013. márc. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Gondolkoztam még az eseteden.. nem hagyott nyugodni.


Büszkén írtad ezt a sportolói múltat. A fogyás érdekében meg ugye érdeklődsz egy ilyen hashajtó tea után. Ezért ekkora szégyen a 'sport', mert már minden biológiai, elméleti tudás nélkül sportolhat valaki. Hogy normális táplálkozással gyakorlatilag edzés nélkül is beállna az egészséges testzsírod, ez a legalapvetőbb elméleti tudás kellene legyen sportolók körében is. Az is, hogy fosás közben nem szívódnak fel egyébként esszenciális tápanyagok, minőségi éhezéskor pedig az anyagcseréd nem az egészséges fogyáshoz szükséges módon működik, inkább vészhelyzeti, túlélő-raktározó módban üzemelnél. Biztos ilyet akarsz csinálni magaddal?

2013. márc. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sportoltam gyerekként egy labdajátékot. Edzésen nem volt szó ilyen típusú elméleti dolgokról. A szabályokról, ilyen olyan figurákról igen, de az hogy mi hogy megy a testedben arról szó nem esett. Edzettünk, jártunk meccsre és ennyi volt a történet. Abba kellett hagynom mert a tanulmányaim miatt nem volt lehetőségem a folytatásra. Ekkor feljött néhány kiló, de még dagadtnak most sem mondanám magam.Erről a teáról semmit nem tudok, ezért kérdeztem van e értelme, vagy csak tönkreteszem magam. Eszemben sincs megfosatni magam! Sőt így kizárt hogy meginnám.. Köszi azért a válaszokat. ennyi pont elég volt hogy kiábrándítsatok az ilyen szarságokban való hitemből. KÖSZI, de komolyan! :)
2013. márc. 20. 14:05
 7/7 anonim ***** válasza:
45%

Nagyon szívesen, egyébként ha kipróbálod sem okoznál magadnak hihetetlen, visszafordíthatatlan károkat.. és nyilván az is tanulságos lenne..


DE mivel sok ember hajlamos összetéveszteni a hasmenést a fogyással.. inkább leírtam mindezt.


Vigyázz a kenyérrel, tejjel, joghurttal, cukros kajákkal, keresd a húsokat, zöldségeket. Ez mindenképpen segíteni fog! :)

2013. márc. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!