Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat végezzek...

Milyen gyakorlatokat végezzek fenékre?

Figyelt kérdés
Ha formásitani akarom.
2013. márc. 20. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Fogyózz! Ha kevesebb lesz rajta a háj, mindjárt formásabb lesz.
2013. márc. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ereszkedj a földön négykézlábra. A térded alá tehetsz valamit, mert meg fog fájulni (szivacs, törölköző).

A lábaid kezd el hátrafelé kinyújtani, egyenként legalább 20-30-at csinálj meg. Ezt ismételd 2-3x egy gyakorlat során. Fontos hogy a lábad teljesen nyújtott helyzetben legyen a gyakorlat során.

Ugyanebben a pozícióban hajlított térddel oldalra is emeld ki a lábad, a gyakorlat száma ugyanennyi legyen.

Ha elfáradsz, feküdj hanyatt és ollózó mozdulatokkal lazítsd le kicsit az izmaid.

2013. márc. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezt mindennap?
2013. márc. 20. 11:52
 4/10 anonim ***** válasza:

Én nem csinálom mindennap. Amikor van időm rá, de egy héten minimum 3-4x megcsinálod, akkor elég hamar eredménye lesz.

Persze ez annak a függvénye is, hogy nem vagy zsíros. Mert a hájt azt nem szedi le ez a torna. Ez csak izmot erősít, amitől feszesebb leszel.

2013. márc. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja és ha van időm, akkor futással vagy tánccal szoktam bemelegíteni vagy levezetni. Ezekkel kombinálva még gyorsabb az eredmény!
2013. márc. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem a hájt akarom eltüntetni,mivel nincs is szinte.csak formásitani.
2013. márc. 20. 12:07
 7/10 A kérdező kommentje:
Meg mindjárt itt a fürdőruha szezon,a nadrágokban viszont nem vagyok megelégedve a fenekemmel.
2013. márc. 20. 12:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Én a sokkolást ajánlom neked. Minden nap csináld meg. Garantált feszes popsi.

http://www.youtube.com/watch?v=VvlP1zqvKHw

2013. márc. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hanyatt fekszel és kör körös mozdulatokat végzel a fenekeddel kell hozzá némi segítő társ,legalább naponta.
2013. márc. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs rajta zsír, akkor ahhoz olyan étrend kell, hogy az izom tudjon fejlődni. Fekhetsz te akárhogy, csinálhatsz akármilyen se.ggrázogatást, semmi értelme, ha nem úgy eszel.
2013. márc. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!