Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma megettem 10 db lekváros...

Ma megettem 10 db lekváros gombócot, nagyon rosszul tettem?

Figyelt kérdés

Nem tudtam neki ellenállni sehogy sem... Január óta (akkor voltam: 65) fogyózom és eddig lement kb 10 kg :)

De tornázom rendszeresen és néptáncolok... :)


2013. márc. 21. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Juuuuujjjj most mi lesz:(

igen rosszul tetted.

2013. márc. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy alkalom néhanapján nem fogja tönkretenni a sok idő alatt felhalmozott munkád.
2013. márc. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Remélem, finom volt :) Az ember gondolja meg, mivel tesz kivételt. Egy bolti kenyérszeletet meg nem ennék, de "anyósom" máglyarakása más... Igaz, én meg se próbálok ellenállni. Tervezett kivételeim vannak. Tökéletesség úgysincs, beáldozni egy parányit azért, hogy szabadabbnak érezzem magam és élvezetesebb legyen az életem, az nekem OK. Csak arra kell vigyázni, hogy a kivételek nemcsak finomak, hanem igen ritkák is legyenek.

Fogyás szempontjából nem érdekel (úgysem fogyok, a testem elég stagnáló típusú), csak egészségileg.

Én nem aggódnék, főleg, hogy utólag már minek...

2013. márc. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egészségedre :) Majd ledolgozod! Már úgyis mindegy megetted minek emészteni magad. Megesik egy ilyen nap is.
2013. márc. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát :)

Iggen nagyon finom volt, imádom majd hogy nem kedvenc ételem... :))

És úgy érzem már tegnap este le is dolgoztam... :)

2013. márc. 22. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!