Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért vagyok nagydarab?

Miért vagyok nagydarab?

Figyelt kérdés

Jelenleg is kb 80 kiló körül vagyok.

Egyszerűen nem sikerül fogynom.

Szinte már alig eszem és mégsem fogyok egy dekát sem.

1 hónapja nem eszem egyáltalán semmi édességet édeset.

Húslevest eszem meg a husit ami a levesbe fő.

Reggeli vajas zsemle.

Ebéd Húsleves.

Uzsonna Zsemle és húsi(ami a levesbe főtt)

Vacsi húsleves.


3 hete ennyit eszem minden nap.Semmi mást...mégsem fogyok.


Lehet,hogy ilyen az alkatom és nem leszek sosem kisebb?

Zöldséget,gyümölcsöt nem tudok enni mert szinte rögtön kihányom.Tejet sem lehet innom mert azt sem bírja a gyomrom.


2013. márc. 22. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Koplalással nem fogsz fogyni.
2013. márc. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Hát szerintem ez igencsak sok, amit eszel, már ne is haragudj...
2013. márc. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy valaki alkatilag kövér.

(Szinte) minden esetben visszavezethető a nem megfelelő étkezésre és a mozgásszegény életmódra.


A te étkezésed is nagyon vacak.


Csupa só (húsleves) és fehér liszt (zsemle).

A só megköti a szervezetben lévő vizet, akadályozza a fogyást.

A fehér liszt üres kalória. Egyszerű szénhidrát, ami hirtelen megdobja a vércukrot, elfogyasztása után nem sokkal ismét nagyon éhes leszel.

2013. márc. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3-as hozzászólónak igaza van!

A só megköti a vízet, csökkentsd a mértékét.

igyál sok folydékot (víz, zöldtea (persze cukor nélkül))

Teljes kiörlésű zsemlét egyél. A vajat hanyagold. De egyél a zsemle mellé valami fehérjét. (sonka pl)

A zöldséget, gyümölcsöt hogyhogy kihányod? Valami pszichés eredetű a problémád? Párolva sem tudod a zöldséget enni? Gyümölcsöt gyümölcslé formájában? (persze nem a bolti koncentrátumosra gondolok).


Meg írhatnál egy magasságot, kort, fiú vagy vagy lány, milyen a testalkatod, stb...

2013. márc. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az étkezéseddel van a gond. Zsemlét egyél kevesebbet egy nap. Jó lenne egy kis fehérje is. Egyél: csirkemellet, gyümölcsöt, zöldséget, túrót, tojást, joghurtot. Tehát változatosabban és mozogj mellette :)
2013. márc. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi most látom, hogy nem tudod megenni a gyümölcsöt, zöldséget. Akkor viszont marad a sovány túró, tojás, csirkemell, hal. Ezek is jók lesznek:)
2013. márc. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Amikor terhes lettem az elején.A 4.dik héttől a 12.dik hétig 12 kilót fogytam.Tehát 8 hét alatt 12 kilót fogytam,úgy,hogy akkor mindent ettem,csak édességeket nem attól undorodtam.És nem hánytam egyáltalán.Nem voltam hányos szerencsére.Viszont rengeteget ettem...Még éjszaka is.Rengeteg pizzát,bolognai spagettit.Mégis fogytam.


Sose voltam kis darab...már általános iskola 8 dikba is 65 kiló voltam.


Kb 1 éve hogy nem tudom megenni a zöldségeket meg a gyümölcsöket.Néha azért az almát megkívánom de attól is hasmenésem van.A zöldségeket meg kihányom a salátákat,uborkát...stb

2013. márc. 22. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!