Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le 73-ról 48-ra?

Hogyan fogyjak le 73-ról 48-ra?

Figyelt kérdés
168 cm vagyok, és eddig már leadtam 3 kilót, mert 76 voltam. Azt ne kérdezzétek, hogy miért akarok pont ennyire fogyni, lényeg az, hogy fontos. Nem munka, és nem más ember miatt. Magam miatt. Tudnátok valami tippet adni, hogyan lehetne egyszerűbb ekkora súlytól megszabadulni?

2013. márc. 24. 11:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Rád is ugyanaz vonatkozik mint másokra, hogy a gyors fogyás szar, a lassú jó és megtartható. Már csak azért is írom így mert úgy vettem ki hogy te már nézelődtél itt az oldalon.
2013. márc. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
Kisebb celokat tuzz ki. Eloszor is, mert hamar fel fogod adni, ha nem latod az eredmenyt. Masodsz sokan irjak, hogy sz.r a gyors fogyas,ami igaz, DE ha tul keveset eszel,nem fogsz fogyni, inkabb hizni fogsz. Epp ezert, ha rendesen fogysz,akkor nagyjabol az etkezesed is megfelelo, legalabbis kcl-ben, hisz nem raktarozol, magyarul jo az anyagcsered. En fel ev alatt dobtam le 25 kilot, most 59 vagyok es pontosan olyan magas,mint te. Egyaltalan nem eheztem,de meg az en fogyasomat is mindenki brutal gyorsnak tartotta. Meg par kilot szeretnek fogyni, de semmikepp se 50 alatt lenni. Nem ez volt a kerdesed, de rosszul allsz hozza, csalodni fogsz. Nem csak egeszsegtelen a magassagodhoz kepest, de irrealis a 48 kilo, foleg rovid tavon. Mindenesetre velem beszelgethetsz, ha szeretnel,adhatok tanacsokat.
2013. márc. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%

168 cm-hez csak akkor akarj 48 kg lenni, ha 12 éves vagy....

kezdj el szépen sportolni és akkor le fogod adni azt a max 10 kg-ot, amit le kell adjál

2013. márc. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
48-ra? normális vagy?
2013. márc. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

amúgy én voltam 168cm és 48kg (betegség miatt fogytam le) de nem volt jó alakom, elég csontos, beteges voltam, alig vártam hogy helyre jöjjön a gyomrom és végre tudjak már fájdalom nélkül enni, hogy hízzak

szerencsére hamar felépültem most 56kg vagyok és pont jó, egyáltalán nem vagyok kövér, mindenki azt mondja hogy sovány vagyok, 48 nagyon gyerekként néztem ki és csúnya is volt xs npólót hordtam azokat kislányok hordják

te hány éves vagy?

2013. márc. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
18.
2013. márc. 24. 14:15
 7/18 anonim ***** válasza:
Én a tükröt figyelném a helyedben holmi kg-ok helyett, szerintem már 54 kg-mal is vékony lennél így látatlanban is.
2013. márc. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. A 48kg kevés.
2013. márc. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem simán lehetsz 48 kiló, én 166/50 vagyok és még van egy kis fölösleg a hasamon, tehát én is kb. 48-ra szeretnék lemenni. A paleo étrendet javaslom, mozgásnak pedig a futást, én így fogytam 20 kilót kb. 1,5 év alatt, mert nem egyszerre adtam le, hanem volt, hogy hetekre abbahagytam. Ha végig kitartasz, szerintem max. egy év alatt leadod azt a 25 kilót, de lehet, hogy fél év is elég.
2013. márc. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 poiu ***** válasza:

Szerintem nem az a kérdés, hogy hány kilóra fogyj, hanem az hogy hogyan. Mivel nem vagy vészesen túlsúlyos, kocoghatsz szép kényelmes tempóban naponta 20-30 percet. Ha nem egyszerre, semmi gond, sétálj és kezdd újra ha van levegőd.


Étrend: Iktass ki minden fehér szénhidrátot, egyél helyette zöldséget. Szerintem ennyi bőven elég.

2013. júl. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!