Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok egy 17 éves...

Mit ajánlotok egy 17 éves lánynak ha tartósan és biztonságosan szeretne lefogyni?

Figyelt kérdés
176 cm vagyok és 85 kg milyen módszert ajánlanátok???

2013. márc. 24. 20:15
 1/6 Greiner Krisztián válasza:
Egyél normálisan kevesebbet vacsorázz naponta menj el futni/kocogni/sétálni. Nekem bevált.
2013. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyél sok zöldséget,tojást,húst,gyümölcsöt,mértékkel tejterméket és szorítsd vissza a kenyér/tészta/krumpli/hüvelyes fogyasztásodat minimálisra (vagy amit tudsz,azt hagyj el teljesen). Arra vigyázz hogy ne vonj meg magadtól mindent amit szeretsz mert akkor egyszer kiborulsz és bezabálsz. A mozgást pedig tedd az életed szerves részévé! Legyen legalább heti 3 óra kezdetben,aztán növelheted később. A gyors tempójú gyaloglás,a futás,az ugrókötelezés,az erősítések,az intervallumos edzés,a jóga,az úszás,a biciklizés mind-mind jó :)
2013. márc. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Először is legyen változatos az étrended.

Nem kell hiányosan táplálkozni, de egyél keveset

Kevesebb de nagyobb tápértékű ételeket fogyassz.

Nagyon fontos a zöldség és gyümölcs étrend 70% ezekből álljon.

És Reggelire kell enni a legtöbbet. Délútán 2 elött a napi bevitel 80%-át

Ezeket én is olvastam és használni kezdtem kb 2 hónapja. Fogytam kb 3 kilót és sokkal több energiám van azóta.

Sok szerencsét! :)

17/f

2013. márc. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2. válasz elég hasznos.


Célszerű a tejtermékeket teljesen elfelejteni, a kenyérfélékkel, müzlikkel és egyéb keményítőforrásokkal együtt, ahogyan a csokitortát is.


Léteznek édességekre 'egészséges' alternatívák, a tejes kajákat mondjuk kókusztejjel, a süteményeket mandula liszttel (vagy sok más egyébbel) xilit édesítéssel is el lehet készíteni, ha kell valami megszokott sütemény..


De húst és zöldséget kéne enni, gyümölcsöt sok hiteles forrás szerint csak korlátozva, mértékkel.

Az a helyzet, hogy a gyümölcsök glükóz és fruktóz tartalma is gondot okoz, de 1-2 almában nincs olyan mennyiség, hogy ez egészséges embereknél nagy probléma volna. Fogyás alatt viszont el lehet hagyni teljes mértékben is, amennyiben nem sikerül a fogyás..


Húsos, zöldséges ételek mehetnek jóllakásig, megvan a hormonális oka hogy ezek miért nem hátráltatják a fogyást, lehet erről olvasni, tanulni.. igazából elég annyit tudni, hogy míg a tejtermékek, lisztes kaják, rizs, krumpli stb. zsírraktározást, hízást okoznak addig a hús, zsír, zöldség nem okoz. Ezzel a legtöbb orvos, dietetikus tudását lepipálhatja egy 17 éves is.

2013. márc. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok jó tanácsot :)
2013. márc. 25. 16:08
 6/6 anonim válasza:
Ha sok zöldséget eszel, akkor nem fogsz lefogyni! De ha kevés csokit, édességeket stb... eszel, és az éhségedet zöldséggel nyomod el, na az már jó!! (:
2013. ápr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!