Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rájöttem csak akkor tudok...

Rájöttem csak akkor tudok fogyni, ha összeszűkül a gyomrom, és alig eszek valamit. Mivel lehet ezt elérni?

Figyelt kérdés
Vannak olyan ételek amik csökkentik az étvágyat/telítenek?
2009. szept. 17. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Karácsony körül olyan családi balhé volt nálunk, hogy 5 teljes napra a szobámba szorultam. Csak wc-re szaladtam ki napi kétszer, ásványvíz volt a szobámba, és éjjel mentem zuhanyozni. 5 napon át semmit nem ettem, csak vizet ittam. Aztán jött a hatodik nap, a hétfő, és mindenki elpárolgott a házból, dolgozni, stb. Egyedül maradtam, úgyhogy lementem enni. Nem viccelek: egy fél zsemlétől és 1 pohár tejtől úgy telelettem hogy azt hittem kihányom. Pedig elég sok súlyfelesleg van rajtam, nem vagyok egy girnyó alkat.


Szóval 5 napi nemevés megteszi a hatását. Kérdés hogy érdemes e? Szerintem nem. Én is csak rávoltam kényszerülve :(

2009. szept. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
egy nagy szerelmi csalódás után sokat fogytam, köszönhetően ezt a bánatnak.
2009. szept. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, leszel szíves megtenni a szükséges lépéseket!

- Van-e miből fogynod?

- Ha van, vizsgáltasd ki magad orvossal (konkrétan a kérdés az, hogy van-e valami olyan szövődményes egészségügyi probléma, ami akadályozza a normál fogyást - ilyen lehet a cukor). Ha talált valamit, akkor arra kapsz kezelést.

- Ha nincs egészségügyi gond, akkor MOZOGJ RENDSZERESEN ÉS MINÉL TÖBBET! És egyél mindent, csak keveset. És igyál sok folyadékot, leginkább vizet (az segít tisztítani a szervezetet).

2009. szept. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Ha van egy olyan napod, amikor semmi dolgod, és az ágyból se kell kikelned, ne egyél semmit. Csak igyál sok vizet. Sokkal könnyebb semmit sem enni, mint keveset.Másnapra már összeszűkül a gyomrod. Addigra már kb. mindennek a felét fogod tudni megenni.
2009. szept. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs szükség 5 napra. 1-2 nap elég.
2009. szept. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én nem ettem semmit 7 napig csak ittam folyadékot, teljesen elment az étvágyam összeszűkült a gyomrom, mondjuk az első két nap elég rossz volt. Az a szar utána nagyon nehéz magadba erőltetni bármit is olyan szűk tud lenni a gyomrod.
2010. máj. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!