Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akinek a combjával és a...

Akinek a combjával és a fenekével voltak problémái, nektek mi vált be, hogy kisebb legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most van lehetőségem edzőterembe járni. Gondolkodtam rajta, hogy heti 3-4 szer edzenék: van benne kezdésnek 15 perc futás, guggolás guggológéppel és fenékre is van gép. Jelenleg 97 cm a csípőm mérete, jó lenne, ha pár centivel kisebb lenne. 90-nel meg lennék elégedve :)

Diétázni nem nagyon tudok, mert cukrász vagyok, tehát az édességet nemn tudom 100%ig kilőni, és melóhelyi kaját eszek, amiből igyekszem a lightosabbat.És vizet iszom. Nektek hogy sikerült?


2013. márc. 25. 08:56
 1/6 anonim válasza:
Én igazából formálni akartam és nem kisebbíteni- de a napi aktív görkorizás vált be leginkább. Centivel mérve is van különbség, arról nem beszélve, hogy sikerült elérnem egy számomra tetszetős, izmos popsit és lábakat.
2013. márc. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 BuuBoci válasza:
Nem edzőteremben végezhető, de: görkori!! Turiban vettem 1200 ft-ért, szóval még olcsó is volt. :)
2013. márc. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Nagyon rosszak az esélyeid. Edzéstől nem fogsz fogyni, szénhidrátszegényen kellene enni, tejmentesen.

Ez nemhogy a cukrásztermékek elhagyását jelentené, de a kenyér, tésztafélék, burgonya.. elhagyását is. Ha ez nem megy, akkor fölösleges sikerben bízni. Az ember hús és zöldségevő, ezt mindenképpen tartsuk szem előtt :)

2013. márc. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%

"de a kenyér, tésztafélék, burgonya.. elhagyását is. Ha ez nem megy, akkor fölösleges sikerben bízni. Az ember hús és zöldségevő, ezt mindenképpen tartsuk szem előtt "


A burgonya is zöldség, nem ?

2013. márc. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Magas keményítő tartalmú zöldség.
2013. márc. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 poiu ***** válasza:
Kisebb csak a fogyástól lesz. Más kérdés, hogy ha lefogysz, nem biztos, hogy szebb lesz a popsi. Ezért kell az edzés. Tehát edzés jó, fogyás musz.
2013. márc. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!