Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 4db piffasztott rízs majonézza...

4db piffasztott rízs majonézzal 4db kisebb alma 1db szivecske epres joghurt. (kicsi) 4db abonett kenyér szintén majonézzal meg kenve ez mennyi kcal lehetett?

Figyelt kérdés
2013. márc. 7. 20:26
 1/9 A kérdező kommentje:

Jah és egy kis doboz kefirt meg 1db tojást és egy fél darab hagymát is meg ettem :S


Büntudatom van >.<

2013. márc. 7. 20:29
 2/9 anonim ***** válasza:
2013. márc. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért nem eszel rendes ételeket? Amik hasznosabbak, finomabbak, laktatnak? Ez a felhozatal sem valami diétás, ennyi kalóriából sokkal jobb minőségben tudnál táplálkozni (ha én nem is tudom, mennyi kalória lehet ez).
2013. márc. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 3 sütit ettem ma és 3 szendvicset + némi kekszet, joghurtot és kavét...és nincs büntudatom, mert felemelem a fenekem és eljarok edzeni ;)
2013. márc. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát nekem ez szedett-vetett kajának tűnik, amolyan "lássuk mi van itthon" kategória. Abonett kenyér majonézzel... Jesszus...

Ha egész nap ezt etted, akkor ez semmi, ez nem étel, hanem szemét... joghurt, hagyma... borzadály...

2013. márc. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 rémuralom válasza:
Nem tudom, kitől hallottál olyat, hogy a majonéz ajánlott fogyókúrához, de borzasztó gyorsan felejtsd el.
2013. márc. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen tudom :"(

de a kérdésemet is valaki meg tudná válaszólni?

Kb-hány kalória lehetett ez ? :S

Nagyon Sok?

2013. márc. 7. 21:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez mind olyan kaja amit ki tudsz számolni. Az abonettes zacsin is rajta van, a joghurtokon a majonézen, mindenen szinte rajta a kalóriaértéke. Tehát hajrá.

Amúgy meg nem tudjuk mennyi az a majonézzel megkenve.

2013. márc. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ételt mikor fogsz enni?


Komolyan a kalóriatartalom érdekel? Azzal kéne törődni, hogy nem ettél kaját (mondjuk az alma elmegy), de a rizs ás a joghurt olyan komoly hízótáp, hogy most még el sem tudod képzelni. Még ha kevés a kalóriabeviteled (mert ez azért nem volt sok) úgy belassul az anyagcseréd, és a sok hormon a joghurtban olyan zsírosodást idézhet elő, hogy ezzel nagyon nagyokat vágsz a fán! Magad alatt.

2013. márc. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!