Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerülni fog így lefogynom?

Sikerülni fog így lefogynom?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A Kalóriabázisra regisztráltam, mindent folyamatosan lemérek, amit főzök új adatként viszem fel magamnak. 1569 a kalória keretem egy napra. Folyamatos álló munkát végzem reggel 8-tól délután 3-5 ig ez változó.E melett napi 1 óra gyors tempós kutya sétáltatás valamint 3x 20 perc lassú tempójú (10km/h) futást 2 perces sétával csinálok. Ahogy újra visszajön az erőnlétem ezt növelni fogom. Tavaly kellett sérülés miatt a kézilabdát véglegesen abba hagynom és most jött fel pár kiló, ezt szeretném leadni.. előtte sem voltam nádszál , de szeretném tartani a súlyom ahol előtte volt. :)

Segítsetek mit tehetnék még ennek érdekében? Az olyan sportok amiben kitámasztást kell csinálni (tenisz, foci stb) mind kilőve a sérülés miatt. :(



2013. márc. 25. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha jó minőségű élelmiszereket fogsz enni (zöldségeket, húsokat) akkor eleve sikered lesz. Ha tejtermékeket, liszteket, zabot, rizst stb. akkor ez a siker kérdéses lesz.


Bármi is volt a sérülésed, 20 perc lassú futás nem éppen térdbarát. A szabályosan végzett guggolás, sprintelés sokkal ízületkímélőbb lenne (bármilyen meglepő). :)

2013. márc. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

tudom, hogy nem térdkimélő, a munkám sem az, de nagyon szeretek futni és úgy gondoltam , hogy számomra ez vagy a futás az ami szóba jöhet :)

Az ételeket tekintve pedig természetesen én is így gondoltam, egyedül vasárnap lesz, amikor nem én főzöm, hanem anyósom, de már a hétvégén gondolt rám és salátát ettem csirkemellel. Csak sajnos rántott csirkemell volt . Ez volt az egyetlen hibája :)

2013. márc. 25. 11:16
 3/3 A kérdező kommentje:
akarom írni ez vagy az úszás :) csak a 10 alkalmas úszóbérlet jelen pillanatban 20 ezer forint .. annyi pénzem meg nincs , hogy ezt bírjam :)
2013. márc. 25. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!