Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy nézek ki?...

Szerintetek hogy nézek ki? Hány kiló vagyok? Fogynom kéne? (képek)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


2013. márc. 26. 17:42
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
24 vagyok, és kb a te korosztályodnak (is) akarok tetszeni...a lábam nem is látszik....
2013. márc. 26. 18:56
 12/15 anonim ***** válasza:

Már hogyne látszana!


Talán a kezed van fekete harisnyába bújtatva a második képen?

És a harmadikon: melyik testrészeden lötyög az egyébként se túl bő nadrág?

2013. márc. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha nagyon kukacoskodni akarok, akkor a hasadon van egy kis felesleg, de szerintem rendben vagy. Ha nem vagy magaddal megelégedve, akkor egy jól belőtt tömegnövelő étrend mellett izmosodhatnál egy kicsit, utána meg lehet szálkásítani diétával meg aerob/súlyzós edzéssel!

Az alkatáról meg senki nem tehet.. hogy mennyire fiús vagy épp homokóra alkatú, így ezt kár is felróni bárkinek, itt a kérdés gondolom arra vonatkozott, hogy kell e még diétáznia vagy éppen izmosodnia. Hozzátenném, szerintem semmi baj az alkatoddal! ;)

2013. márc. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintetek hogy nézek ki?

Ez volt az első kérdés. Aki nem akar rá választ, az ne kérdezzen ilyet.

2013. márc. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

szerintem sem vagy valami nőies,olyan "egybetested" van és emiatt nem tetszik az alakod


vagy 55 kiló lehetsz, esetleg 60


fogynod nem kell.


U.I.

HA VALAKI VÉKONY MÉG KORÁNT SINCS JÓ ALAKJA, ÉS ATTÓL HOGY VALAKIN VAN "FÖLÖSLEG" MÉG LEHET KI...OTT JÓ ALAKJA

2013. márc. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!