Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le 2,5 hónap...

Hogyan fogyjak le 2,5 hónap alatt 10 kg-ot? 12/L

Figyelt kérdés
Én most 62 kg vagyok és mindenképp le szeretnék adni legalább 10 kg-ot a bikini szezonig.

2013. márc. 27. 23:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Taplalkozz egeszsegesen, es mozogj minden nap. Azt a 62 kgot se par het alatt szedted ossze, erre gondolj.
2013. márc. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Eddig mit csináltál? Zabáltál, hogy meglegyen a 10 kiló felesleged? 12 évesen semmiféle drasztikus diétába ne kezdj bele. Az édességeket, cukrozott üdítőket felejtsd el és minél kevesebb pékárut fogyassz.
2013. márc. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. márc. 28. 08:15
 4/8 anonim ***** válasza:

Még fejlődésben vagy, a szervezeted fel fogja használni azt, amit te most még feleslegnek érzel, ne aggódj.

Ilyen fiatalon minek gondolkodsz a fogyókúrákon?? Tessék mozogni, sportolni, amíg fiatal vagy és egészséges :)

2013. márc. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

62 kilósan már nem sokáig egészséges..


Kérdező, az a tej-kenyér-joghurt-müzli, krumplis-rizses köretek, édességek.. ha valamelyik ismerős, szoktad enni, nagyon nem ezekre lenne szükséged. Tényleg kell rendszeres mozgás, és legalább nagyrészt zöldségeken és húsokon alapuló táplálkozás, minél kevesebb kilengéssel (egy kis desszert édesség, egy kis joghurt..) igazából az édességeket is el lehetne készíteni, természetes édesítővel - de nem cukorral - és normálisabb alapanyagokból, legyen ez akár valami sütemény, akár egy édes krém..

:)

2013. márc. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én kben egészségesen táplálkozok nem is ez a baj.
2013. márc. 28. 14:09
 7/8 anonim ***** válasza:

12 évesen 62 kiló. Nem, hidd el nem táplálkozol egészségesen.. ha egészségesen ennél, akkor nem írtad volna ki a kérdést.


Most az nem számít, hogy már minden szemét olcsó tejes-gabonás vacakra rá van írva, hogy egészséges.. Ezek átverések.

2013. márc. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én 63 kg vagyok egéségesen táplálkozom a mozgásal sincsen gond!és nem vagyok dagadt!Bár igaz hogy elég magas vagyok a 170 cm-mel

12/L

2014. ápr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!