Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le 2 hónap alatt?

Hogyan fogyjak le 2 hónap alatt?

Figyelt kérdés

14|L vagyok, kb. 165 cm, 56 kg.

Tudom, hogy nincs gond a súlyommal, de elég hájas vagyok derék tájon.. szeretnék úgy 2-3 kg-t leadni 2 hónap alatt.

Mindennap kocogok/sétálok 1 órát, de az étrendem nincs rendben. Kérlek segitsetetek összeállitani egy normális 1 heti étrendet. nagyon le szeretnék fogyni, és csak 2 hónapom van


2013. márc. 12. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:

2-3kg? az kb semmi, én reggel vagyok 84 este meg 87, utána megint 84.


igaz fiú vagyok és 195cm.


amúgy aza a megoldás hogy ne egyél annyit mint egy víziló

2013. márc. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Linkelni akartam egy mintaétrendet, de amiket találtam az interneten, jobb ha nem linkelem őket...


Na most már, ha azt szeretnéd, hogy összeállítsunk neked 1 heti étrendet, akkor előbb meg kellene alapozni, hogy milyen ételeket tudnánk felhasználni. Mert lehet, hogy hiába írnék én neked heti 5x rántottát reggelire, ha te mondjuk nem szereted a tojást.

Tehát előbb írd le, hogy milyen ételeket szeretsz nagyjából, lássuk egy kicsit hogyan táplálkozol, és annak alapján tudunk mi is alkotni egy étrendet számodra.

2013. márc. 13. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm első válaszoló, rengeteget segitettél:)


2. válaszoló: köszönöm, hogy irtál:) szeretem a tojást, amiket általában enni szoktam: főtt tojás, rántotta, tükörtojás, piritott kenyér, tej, natúr joghurt, croissant, grapefruit, narancs, brokkoli krémleves, sajtos pogácsa, krumplipüre, rántotthús, ritkán sültkrumplit is, fagyi, tejbetészta(tejleves). kb. ezeken élek..

2013. márc. 13. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!