Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A víz nem hízlal ugye?

A víz nem hízlal ugye?

Figyelt kérdés
16/F vagyok. Kb 2 éve kezdtem el diétázni. A környezetem és a családi hátterem hatására akkor 96 kilóra híztam. Végül rendeztem az ügyeimet és kemény diétával lefogytam 75 kilóra. Most újra kezdtem egy fél év után (addig tartottam ezt a 75 kilót). Most napi 800 kalóriát eszek és 2-3L vizet iszok. Elvagyok telve a sok víztől, de ugye ez nem fogja azt jelenteni, hogy a víztől is hízhatok?

2013. márc. 28. 20:21
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Víztől nem fogsz hízni. Legalább is én még nem láttam olyat, aki a sima víztől egy dekát is hízott volna.
2013. márc. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem, ez paródia a múltkori "a citrom hízlal?" és hasonlók után...

De nem úgy néz ki.


Nem hizlal, bár nyilván néha jobban tartalékolhatja a test, ezért felesleges kiakadni azon, ha a mérleg hirtelen picit többet mutat az egyik nap. Miért, ha hizlalna, mit tennél, nem innál?

Enned viszont kb. tuti, hogy többet kéne (olyan változatos a világ, ritkán mondom valamire, hogy az teljesen bizonyos :D), persze nem akármit.

2013. márc. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Napi 800 kalória kevés. Min. 1200 kell. A 3 liter vizet nyugodtan nyomd be, attól tuti nem hízol.
2013. márc. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

víztől nem, viszont a 800 kalória édeskevés

csak az alapanyagcseréd minimum 1800 kcal-át igényel


ennyi kell ahhoz, hogy létezz, levegőt végy, verjen a szíved


ha ez alá mégy jóval, akkor a szervezeted átáll tartaléküzemmódra,

azaz minden egyes bevitt kalóriához ragaszkodni fog, tartalékol, a fogyás így lelassul, és amint egy kicsivel is többet eszel, a duplája fog visszajönni annak, amit kínkeservesen leadtál...


hosszútávon pedig ez oda vezet, hogy fiatalon kopaszodni kezdesz, meggyengülnek a fogaid és még az impotencia is fenyeget...

2013. márc. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
hogyan fogytál le 75kgra?:) írsz egy üzit légyszi? Köszi!! :)
2013. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
4. az utolsó 2 sorod hatott meg és ezen én is gondolkodtam :S de nekem csak így megy a diéta. Azért nem félek, hogy a dupláját szedem vissza MERT ÉN KB 1 ÉVE 1000 KALÓRIÁNÁL TÖBBET NEM VITTEM BE.(Magyarul én minden nap 1000 kalóriát ettem) szóval a diéta alig kevesebb 200 kcal-el mint a normál étkezési módom.
2013. márc. 28. 20:36
 7/15 anonim ***** válasza:

Hogy megy így a tanulás? Képes leszel továbbtanulni?

Vérképed rendben? Nem vagy vérszegény?

Meg vagy elégedve a magasságoddal?

2013. márc. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Utolsó miért kérdezed ezeket?
2013. márc. 28. 21:54
 9/15 A kérdező kommentje:
Amúgy nem vagyok megelégedve a magasságommal. Lehetnék nagyobb is. De mivel dohányzok ezért nem leszek :)....
2013. márc. 28. 21:55
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert mindez összefügg azzal, hogy mit és mennyit eszel!


Ha így folytatod, tényleg nem leszel magasabb. És nem csak a dohányzás miatt, bár kétségtelen, hogy az is rátesz egy lapáttal.

Kevés kalória, tápanyagszegény étkezés... alacsonyabb magasság, satnyább pénisz....


Koncentrációképesség csökkenése, tanulási nehézségek... ha így is jól megy, gondolj arra, hogy milyen jól mehetne, ha nem tennél teljese erőbedobással ellene...

2013. márc. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!