Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezt az alakot hogy lehetne...

Clau555 kérdése:

Ezt az alakot hogy lehetne elérni és mennyi idő alatt? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
sziasztok .. kb ilyen alakom van most : [link] engem eléggé zavar.. és nemtudok megfelelni magamnak.. ilyen alakot szeretnék : [link] mennyi idő alatt érhetném ezt el? és milyen tornákkal esetleg?:/ nyárra sikerülhet?
2013. márc. 29. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Szia.

Nem tornázni kell.. Mindenki izmos!!!! Csak az nem mindeggy, hogy kinek mennyi zsírréteg takarja el az izmot.

Gondold el.. Egy 110 kilós ember, egész nap viszi a lábán a súlyát. Ő is izmos, csak nem látszik a nagy hastól,vastag zsírrétegtől. De ha lefogyna, komoly lába lenne! :)



Mindenekelőtt kezdj el fogyókúrázni. És ha lefogytál, és akkor észreveszed, hogy még nem elég kerek a popsi, akkor arra végezz gyakorlatot.

Hiába kezded el most.. Nem fog látszani, mert a zsír elfedi. Csak vastagabb leszel, de a zsír rajta marad, ha továbbra is ugyanúgy táplálkozol. Ha most pl 30 as a karod, akkor lehet hogy változna ha lemérnéd később, de a formája nem változna szinte semmit, mert rajtalenne a zsírréteg.

2013. márc. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szerintem ne lefogyj és aztán kezdj el edzeni, mert sokkal szebb ha egy kicsit teltebb lány, mint az első képen is, kidolgozza az izmait, mintha egy csontsovány csaj elkezd edzeni.

Szerintem kezdj el edzeni.. Én Péntek Enikővel edzek, és bevált, meg jó, mert neki van edzésterve.

Szerintem sikerülhet nyárra, én két hete kezdtem, és május végére akarom elérni a kívánt eredményt. :)

2013. márc. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Mekkora baromság már, hogy ha elkezdesz edzeni akkor nagyobb leszek, mert a zsír ottmarad, nem tudom, hogy ezt, hogy gondolta, hogy gyúrsz és a zsírréteg alatt nő az izom?...

Az a lényege az edzésnek, hogy a felesleges kalóriát égeted el, és az a nemkívánt zsírréteg lassan eltűnik.

2013. márc. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2-3 hétig én is Péntek Enikőztem.. seggemen segített.. csak nemtudom hogy hány hónap után segíttenek a tornái:/
2013. márc. 29. 15:02
 5/6 anonim ***** válasza:

1) Mi a különbség a két alak közt? Tökugyanolyanok.


2) Nem mindenki izmos. A mozgáshoz felhasznált izomzatot nem hívjuk "izmosnak", csak az azon felülit.


3) Nincs egyszerre érdemi mértékű izmosodás és fogyás, tehát de igen, ha egy telt ember elkezd edzeni, a zsír ottmarad alatta meg nő az izom. Alapból, ha valaki tömegel, az izom mellé még jön zsír is, tehát az elmélet kapásból bukta.

2013. márc. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A jelenlegi alakod sokkal csinosabb, mint a vágyálmod szerinti.
2013. márc. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!