Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így nagyon drasztikus diéta?

Ez így nagyon drasztikus diéta?

Figyelt kérdés

Nem számoltam kcalt sosem, de most kíváncsiságból megnéztem a mai étrendemét és ledöbbentem.. 460 kcal jött ki, pedig 4-szer ettem a nap folyamán. Nem figyelem a kalóriákat, csak igyekszem fehérjedós ételeket enni, és alacsony szénhidrát tartalmút. Nem diéta, életmódváltás napi 4 kisebb étkezés.

Reggeli: 40g zab vízben felfőzve egy kávéskanál holland zsírszegén kakaóporral, édesítővel.

Tízórai: 10g mandula

Ebéd: 100 g zsírszegény túró, 50 g natúr joghurttal és 50 g uborka.

Vacsora: 3 tojás fehérje fagyasztott zöldségmixxel(répa,borsó) és 80 g koktélparadicsom.


Viszont nem akarok koplalni, tudnátok mondani magas fehérje, és kalóriatartalmú ételeket? Szoktam amúgy csirkemellet is enni, csak ma nem volt itthon.


2013. márc. 29. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Diéta? Ez masszív koplalás.
2013. márc. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ettől még a macskám is többet eszik...

Szénhidrát szinte nincs is a kajában... a fehérje egy dolog, de még diéta mellett is 50%-át a kajának a szénhidrát kell kitegye... mert most ezt etted oké, de kétlem, hogy hónapokig bírnád ezt, márpedig a fogyás nem 1 hét...

2013. márc. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
csirkecomb, máj, karaj, sonka, pulykacomb, zsírszegény sajt, túró, cottage cheese, tojás, hal
2013. márc. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egyébként rosszul számoltál, ez több, mint 460 kcal, de akkor is kevés. húst miért nem eszel?
2013. márc. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!