Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyózni akarok. Rubint Réka...

Fogyózni akarok. Rubint Réka 2009 DVD-m van. Ez jó férfiaknak is vagy inkább nőknek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 19. 14:22
 1/4 A kérdező kommentje:

Jah igen és annyi hogy nekem nincs semmien súlyfelszerelésem(amit a kézre,lábra kell):(

ettől gondolom még hatásos lehet a dolog..

2009. szept. 19. 14:25
 2/4 anonim válasza:

Szia! Ha jól emlékszem, akkor a 2009 - tehát a legújabb - az egész arra épít, hogy step-lépcső, valamilyen gumikötél és súlyzó azért kéne hozzá ... ne igazán tudom elképzelni a gyakorlatokat ezek nélkül, főleg a step-lépcső esetében. A súly meg a gumi nélkül még oké, de mivel helyettesíted a lépcsőt. Szerintem töltsd le a RR 1, RR 2 -őt, s ott nincs segédeszköz. Jól megdolgoztat és hatásos is nagyon.

Szép napot!

2009. szept. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hmm nekem elég hozzá jelenleg a sulyzó :)


ő is mondja h steplépcső nem fontos, anélkül is végre lehet hajtani....


combrészét még nem cisnáltam igaázbol ahhoz kell a gumikötél talán jobban.


Norbit tuti csinálhatsz ha fiú vagy, de jó lenne tudni hogy mennyire vagy elhízott, mert ha angoyn akkor ne csinálj megertőltető mozgást izűletek miatt.


Mindegy mivel fogysz a lényeg h bejöjjön a mozgás, bár megnéznék egy fiút rékára edzeni bizti nevetnék jókat :)


nekem fura, de nem az a lényeg.


Mert van rajta poppsoformáló, combfeszesítő...szóval a nők által legutáltosabb testrészek a derék csipő és környékén lévő hájci edzése

2009. szept. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem férfiaknak is ugyanúgy jó. A súlyzót kiválthatod másfél literes ásványvizes palackokkal (persze tele vízzel, 1 liter víz = 1kg)


A lábsúlytól állítólag még nehezebb és hatásosabb, de anélkül is hat.

2010. febr. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!