Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hova tűnt Tápi?

Hova tűnt Tápi?

Figyelt kérdés
Szörnyű! Ma egész nap a neten lógok, és még egyetlen kommenttel sem találkoztam taplakozas-harcmuves-től. Tud valaki róla valamit? Talán beteg? Szervezzünk gyűjtést?

2013. márc. 31. 15:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Szerintem is nagyon jó tanácsokat ad, még ha nem is a legnépszerűbb stílusban teszi ezt.

Más dolog, hogy senkinek nem hiszek gondolkodás nélkül, tekintve, hogy az életmódbeli tanácsokat ÉLŐ emerek adják, és amyíg élnek, ugyebár addig bármelyik percben kiderülhet, hogy amire eddig esküdtek, az méreg. De ez persze nem (csak) Tápi bűne.

2013. ápr. 3. 10:05
 12/15 A kérdező kommentje:
Megnyugtatok mindenkit, most találkoztam egy kommentjével, amit tíz perce követett el, tehát nincs semmi baj vele.
2013. ápr. 3. 18:28
 13/15 anonim ***** válasza:
Hehhhehehe, jöhet a gyűjtés! :D
2013. ápr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Sziaaaa!
2013. ápr. 3. 18:57
 15/15 anonim ***** válasza:
Még mindig villog a szemem előtt, hogy mennyi mindent tudnék kezdeni egy 40-50e forinttal, ha karitatíve összegyűlne. Igen konstruktív lenne, nem csokira vagy sörre menne el. :)
2013. ápr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!