Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet az életmódváltástól...

Lehet az életmódváltástól fokozotabb hajhullás?

Figyelt kérdés
Régen alig hullott a hajam,vagyis csak a normális mennyiséget találtam a fésűmben,de amióta életmódot váltottam(nem eszek finomított lisztet,cukrokat,zsíros kajákat és sportolok),azóta nagyon hullik és nagyon zavar.
2009. szept. 19. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem ez áll a háttérben. Hány éves vagy?
2009. szept. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok.Semmi más panaszom nincs,a fogaim is mind megcsináltattam,2 héte jártam fogásznál és azt mondta ott minden rendben.
2009. szept. 20. 13:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor sajnos nekem sincs semmi ötletem a magyarázatra. Hiszen az életmódváltás következménye biztos nem lehet! Legalábbis azé, amire áttértél.


Esetleg hormonális?


Én már idősebb (45) vagyok, és pár éve kezdődött, hogy nyáron hullani kezd, aztán télen abbamarad, majd újra... Azóta hullik kevesebb (sok mindent kipróbáltam már), mióta a Vichy hajhullásra való samponját használom. Egy próbát neked is megér!

2009. szept. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi,majd kipróbálom
2009. szept. 23. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!