Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyas, extrem hajhullas. Mit...

Timtimi kérdése:

Fogyas, extrem hajhullas. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
Az elmult egy-masfel evben fogytam 40 kilot, aminek nagyon orultem...semmilyen mellekhatast nem vettem eszre, mignem nehany honapja a korabban dus es eros hajam hirtelen mintha vekonyodott volna...majd elkezdett hullani...de furcsa, mert a ruhamon nem sok van sem a parnan...viszont tunik el, es egy helyen mar nagyon-nagyon csunyan kilatszik a fejborom, ami borzasztoan idegesit, 24 eves no vagyok...egeszseges szeretnek lenni, nem tulsulyos, nah de semmikepp sem kopasz:((...adjatok tanacsot, mitevo legyek?...olvastam, hogy a sport, az izzadas is jarhat ilyen mellekhatasokkal....es vitaminhiany, hormonzavar...nem is tudom mi lehet....?
2011. okt. 19. 16:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy írod, tápanyaghiány, hormonzavar is lehet. Nem gondolod, hogy nem a GYK-n kéne megoldást keresned, hanem a rendelőben???
2011. okt. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
leírnád hogy pontosan hogy étkeztél mialatt lefogytál?
2011. okt. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez minimum egy vérvétel nélkül (de lehet, hogy egyéb vizsgálatok is kellenek) senki nem fogja tudni megmondani neked. Ha valaki mégis megpróbálja és csodát ígér, annak ne dőlj be.
2011. okt. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt a problémám nekem is, voltam 4 dokinál (bőrgyógyásznál is), mind mást ajánlott, bogyókat, samponokat, különféle ételeket, persze semmi sem vált be, míg végül az 5-ik elküldött vérvételre, ahol megállapították, h vashiányom van, pedig ilyen multivitaminos készítményeket rendesen ittam/ettem/szedtem a diétám alatt, úgyhogy a vastabletta mindennapos szedése csodát tett.

Én ezek után csakis a vérvételt ajánlom első lépésnek.

2011. okt. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
a tünetek PAJZSMRIGY betegségre utalnak. Menny el vérvételre! Vagy hiány, vagy túlműködik.
2011. okt. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ugyanígy jártam, szóról szóra. Vitaminhiány volt az oka.
2011. okt. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ohhh bakker:(...en is ettol tartottam, ha vitaminhiany az meg a jobbik eset...de a pajzsmirigyem egy elegge el*eszett dolog...tizen eves korom otan (hiper)azaz tulmukodik...ez is bekavar a sulyomba es abba, hogy borzaszto nehezen veszitem es nagyon hamar fel tudom szedni..nah de a lenyeg....az evek alatt a varosban dolgozo 2 db endokrinologushoz jartam kezelesre mindhiaba....nem tudok, sajnos a kornyeken egy jo endost...de egy vervetel azt gondolom esedekes lesz...koszonom a valaszokat...
2011. okt. 19. 17:28
 8/13 A kérdező kommentje:
jah....valaki kerdezett a taplalkozasrol...Updattel fogytam le a 40 kilot...most at akarok valtani kaloriaszamlalasra...kisse lelekolo de legalabb tudom pontosan, hogy mit es mennyit.
2011. okt. 19. 17:29
 9/13 anonim ***** válasza:
Az update-tel való fogyás annyit jelent, h 1-es kódú ételeket eszel egész nap? És este lefekvés előtt 4 órával már azt sem? Vagy hogy csináltad pontosan?
2011. okt. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
leginkabb 1-es neha 2est ettem...vacsora este 8kor...es kb 10-10:30kor lefekves.
2011. okt. 19. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!