Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » X-body? Mit gondoltok rola,...

X-body? Mit gondoltok rola, esetleg tapasztalar?

Figyelt kérdés
Most szeretnem kiprobalni,igazabol a testzsir szazalekomat akarom normalizalni!Milyen tapasztalatok vannak?Erdemes belevagni,mert ugyebar nem olcso mulatsag nem szeretnem csak ugy kidobalni a penzt ra!
2013. ápr. 1. 08:16
 1/1 davvv11 válasza:

Nem tudom, hogy érhet e valamit de olcsóbban is meg lehet úszni ezt a dolgoz. Én egy év alatt 22kilót adtam le. Az étrenden kell változtatnod és edzőterembe kell járnod minimum heti 3szor súlyzós edzés végezni és még 3szor aerob edzést végezni ami akár lehet csak erőltetett séta is, nekem ez vált be. A séta ingyen van lehet menni bármerre annyi a lényeg hogy ne a madarakat nézd hanem nyomd meg azt a 30-60perc közötti sétát. Vegyél fehérjeport hogy ne egyél csokit vagyis ezzel pótold az édességhiányt. (nagyobb kiszerelés mindig jobban megéri)

Súlyzós edzés is égeti a kalóriákat akár ez után is felpattanhatsz a terembe valami kardiógépre és ott is nyomhatod még! Arra ügyelj hogy ne vesszen el a lelkesedés és ne a mérlegnek fogyj hanem a tükörnek!

2013. ápr. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!