Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen hatékony fogyókúrás...

Patti111 kérdése:

Milyen hatékony fogyókúrás módszereket ismertek?

Figyelt kérdés
Még nem is olyan rég próbáltam fogyni, de nem sikerült. Diétáztam, rendszeresen tornáztam, és már egy éve, hogy nem eszek semmiféle zsíros, olajos ételt meg egyebek. Ennek ellenére fölszedtem magamra 5 kilót. Gyógyszereket meg nem szívesen próbálnék ki mivel túlsúlyos se és kövér se vagyok. (75 kilóról szeretnék lefogyni egy olyan 5-10 kilót hatékony módszerekkel)

2013. ápr. 1. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Nosco válasza:
Keressél rá neten a következőre: Level diéta. Nekem egy hét alatt 2 kg ment le.
2013. ápr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Uhh ez a Level diéta nagyon durva de szerintem már ma elkezdem ... remélem hatásos lesz :DD
2013. ápr. 1. 18:42
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem a zsíros, olajos ételek a gond, hanem a magas szénhidrát bevitel.

Nem írsz arról, mennyi kenyeret, tésztákat, édességet eszel. A kutya ugyanis ott van elásva. Ha ezeket mellőzöd, beindul a fogyás.

2013. ápr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A Level diéta biztos módszer arra, hogy abbahagyás után turbó módon visszamásszanak rád a kilók.
2013. ápr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Édességet már nem szoktam enni. Vagyis jobban mondva egy évbe ha 2x amikor úgy nagyon megkívánom de akkor se tudok nagy mennyiséget megenni belőle. Kenyérből meg a sima fehér kenyeret szoktam enni azt is csak úgy főzelékekhez, vagy éppen amilyen kaja van és legszívesebben ennék hozzá. (tudom hogy a fehér kenyér fogyasztását abba kell hagynom, át is fogok váltani a magos kenyerekre és hasonlókra.)
2013. ápr. 1. 20:38
 7/10 A kérdező kommentje:
De amúgy a Level diéta abbahagyása után hogyha tartom magam egy bizonyos mennyiségű ételhez aminek nem nagy a zsír tartalma akkor nem hízhatok vissza olyan könnyen vagy igen ?? :O
2013. ápr. 1. 20:41
 8/10 anonim ***** válasza:

Level diéta.. miért nem kérdezel meg egy 3 évest, hogy adjon hasonlóan színvonalas étkezési tippeket?


Itt az internet, lehet tájékozódni a táplálkozástudomány felől!

Segítség: az ember hús és zöldségevő. Mivel nem hízunk el? Hús és zöldségevéssel (kevés gyümölccsel, olajos magvakkal..).

Mit egyél hogy fogyj? Nem hiszem el, hogy nem találod ki :)

2013. ápr. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Eddig én is eljutottam nem vagyok hülye, de ezt azért még én is tudom hogy ennyi nem elég. Azt is tudom hogy minden hizlal még ha minimálisan is. De azért ennél picikét több információra lenne szükségem. És azért azt mindjárt lehet gondolni hogy nem véletlenből jöttem kérdezősködni, ha nem néztem volna az interneten mindenféle módszereket akkor eszembe se jutott volna ide jönni először. Megfelelő információ mennyiség nélkül meg azért nehéz lenne elkezdeni a fogyást.
2013. ápr. 2. 11:27
 10/10 anonim ***** válasza:

Igazából megvan a megfelelő információ.


Ki gondolja, hogy az ember, az EMBER millió évvel ezelőtt tejes gabonapelyhet, müzliket evett? SENKI.


Ma miért esznek kenyeret, krumplit, rizst, joghurtot.. miért veszik be az egyértelműen kamu dumát, hogy ezek ételek? Mert kényelmes nem gondolkodni. Fogyni csak annyira nehéz mint gondolkodni! Ha belegondol bármelyik nő, tini csaj, hogy az ember nem joghurtevő hanem zöldség és húsevő (esetleg gyümölcsevő), akkor onnantól számítva hónapokon belül le tud fogyni. Ennyire nem bonyolult, csak tele van az ország akasztani valókkal, akik nyomják a tejes, cukros reklámokat, éppen hirdetnek valami lisztes sz.art hogy mennyi vitamin van benne.. ennyi az oka, hogy a lakosság pár százaléka (20-40%) súlyproblémákkal és persze számos kapcsolódó betegséggel küzd.

2013. ápr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!