Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valami jó diéta étrendet t?...

Valami jó diéta étrendet t? Ami hasznos és egyszerű?

Figyelt kérdés

sportolok mellette azzal nincs gondom:)

De sajnos a suliba járás miatt mikor 3kor érek haza általában akkor eszek csak. Reggelire mit egyek? És ha hazajöttem? De irhatnátok vmi jó egyszerű diétás étrendet megköszönném! :-)


2013. ápr. 1. 18:42
 1/4 anonim válasza:
Szia! Én 7. hete fogyókúrázom, és azzal elkezdtem fogyni, hogy odafigyelek, hogy mit eszek. már 4-5 kg-tól szabadultam meg.. Kenyeret, zsömlét egyáltalán nem eszek. Kerülöm a krumplit, a tésztát (ha eszek belőle mást nem nagyon eszek aznap max: gyümölcsöt..) rengeteg gyümölcsöt és zöldséget eszek. Húst nagyon keveset müzlit, kukoricapelyhet gyümit reggelire egy kis főtt kaja ebédre, és gyümi vacsorára de mindenképpen írd, hogy mit eszel egy nap az tényleg segít, ha tudod követni.. mennyit eszel valójában egy nap..
2013. ápr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#1: Fehérjebeviteledre figyelsz? Mert a leírásod alapján Te inkább szénhidrátot eszel. Nem említetted a tojást, olajos magvakat, hús kevés, erre rájön a gabona... Nehéz beleférni elegendő fehérjének.


Kérdező, rengetegszer kérdezték ugyanezt. Ha a konzerv választ akarod, olvass vissza, ennél sokkal nagyopbb erőfeszítést követel tőled ez az egész, ha speciálisabbat, akkor pedig adj több infót. Mit szeretsz, mit nem eszel... Többféle mintázatban lehet megfelelően táplálkozni az egészséges fogyáshoz, jó, ha megtalálod a saját stílusodat, amit nem szenvedés követned.

2013. ápr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fédra 2002 válasza:
Állítólag 3 óra után nem szabad enni.
2013. ápr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!