Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra alatt lehet sovány...

Fogyókúra alatt lehet sovány sertés sonkát enni?

Figyelt kérdés
Tudom, ha belefér a napi kalória keretbe, akkor lehet...de engem az érdekelne, hogy egészségesnek is számít? Vagy nem tudom hogy írjam...tehát. Fehér lisztet és cukrot nem eszem...tehát hiába férne bele mondjuk a csoki 1200-1300 kcal-be nem eszem meg. A sertés sonkát ilyen séma alapján ehetem?:D Nem szeletelt bolti, hanem házi, de van sovány része bőven.
2013. ápr. 4. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmi sem ártalmas ha mértékkel fogyasztjuk. Persze a halak és a szárnyas húsok egészségesebbek, de ha amúgy egészségesen és változatosan étkezel, akkor akár töpörtyűt vagy zsíros kenyeret is ehetsz időnként.


Ez olyan mint a bor: Aki mindennap megiszik 1 dl jobb bort az még egészséges is, mert jót tesz a keringésnek, de aki mindennap benyakal fél litert az már ártalmas.


A mértéktartás a lényeg és egészség kulcsa.:)

2013. ápr. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A vörös húsban is vannak olyan anyagok, amik fontosak, tehát igen, végül is egészséges.
2013. ápr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!