Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így egészségesen fogyhatok?...

Így egészségesen fogyhatok? Jó ez? 13/l

Figyelt kérdés

150cm vagyok 13 évesen, és 44 kiló. Szeretnék leadni 4 kg-ot, mert mivel alacsony vagyok a koromhoz képest, de a csípőm szélesedik, és így a vádlim nagyon szép vékony, a combom, csípőm és a seggem környékén sok a zsír.

Az étrendem így nézne ki:

Reggeli: zsírszegény joghurt

Tízórai: alma

Ebéd: ami van otthon, de csak a csirkemellet szeretem, általában köret nélkül, zöldségekkel

Uzsonna: gyümölcs, zöldség

Vacsora: valami fehérje, pl. Tojás

Kenyeret nem eszem már egy ideje. Édességet kiiktatnám. Inni pedig ásványvizet, citromos víz cukor nélkül, zöld tea.

Sportolni is sportolnék: heti: 2 tornaóra, 1 óra foci, naponta 20 perc szobabicikli.

NEM GYORSAN, HANEM TARTÓSAN ÉS EGÈSZSÉGESEN SZERETNÉK FOGYNI!

Így van esélyem fogyásra? Ha igen, mégis mennyi idő kellene ahhoz, hogy látszon az alakomon? Ha nem tudok így fogyni, mit javítanátok a tervemen? A válaszokat előre is köszönöm! Légyszíves ne írjatok olyanokat, hogy ez normális súly, mert tudom, hogy az, csak rosszul oszlik el rajtam...



2013. ápr. 3. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Majd eloszlik, fejlődésben vagy, most nőiesedsz.

Amit leírtál étrend jó, de kevés.

Reggelire nyugodhatn tehetsz a joghurtba zabpelyhet, vagy ehetsz rozskenyeret sonkával, sajttal, zöldségekkel.

Ebéd az jó, de főtt krumplit, és főtt rizst is ehetsz hozzá. Csirkemell jó, de ha csirkecomb, pulykacomb, roston karaj, csirkemáj vagy hal van hozzá az is teljesen jó.

Uzsonna jó.

Vacsorára a tojás kitünő választás, de egyél hozzá zöldségeket is.

Jól összehoztad, így 13 évesen, de ne koplalj, hidd el, annyit fogsz változni 1-2 év alatt. Most étkezz egészségesen, mozogj, tanulj és majd ha megnőttél(mell, derék-csípő szélesség, magasság és ehhez a súly gyarapodás is hozzátartozik) és ha nem tetszik, majd akkor elég lesz változtatnod rajta.

2013. ápr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tudom, hogy sokat változok, de ezzel így leadhatok, ha nem is 4 kilót, de valamennyit?
2013. ápr. 3. 19:53
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez nem rossz, nem rossz.


A reggelit nagyon elrontod a joghurttal, de a többi igazán ígéretes. Egyél tojást vagy húst, zöldségeket reggelire is, a joghurt egy igen gáz dolog, de főleg reggel (máskor is fölösleges hízást segítő hormonbomba persze).

2013. ápr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De ha reggelire vagy ha vacsira eszem tojást, akkor hányat egyek? 2 kenyér nélkül lehet? Vagy egyet zöldségekkel? Update-s kenyeret ehetek? Vagy pirított kiflit zöldségekkel? Esetleg párizsi saláta?
2013. ápr. 3. 20:26
 5/9 anonim ***** válasza:

Én salátáznék, az update kenyér sajnos tele van gluténnal és szójával, akkor már szimpatikusabbak a paleós maglisztes kenyerek. Hasonlóan drágák, de biztos hogy sokkal jobbak mint a szójakenyerek (lásd update).


Ha jóllaksz két tojással, akkor az elég reggelire.

[link]

Itt kap egy kis megvilágítást, hogy miért is nagyon jó reggeli például a tojás.

2013. ápr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ha ezt mindet betartom, akkor kb. Mikor fog látszani?
2013. ápr. 4. 15:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Hmm hetek alatt, hónapok alatt. Attól függ hogy oszlik el most rajtad a háj, mennyi van.. A kicsattanó egészség is látszik, de csak ha jól megnéznek.
2013. ápr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 poiu ***** válasza:
Ez nagyjából jó. Én a reggelit kihagyom, ha nem megyek edzésre. Ha reggelizem, akkor a zöldség megy a serpenyőbe, sütöm vagy párolom, és utána megy a tojás. Kenyeret, zabot nem eszem. Az jó ha szereted a csirkemellet, fogyáshoz jó fehérjeforrás.
2013. ápr. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi!
2013. ápr. 9. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!