Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem látom magamon a...

Miért nem látom magamon a fogyást?

Figyelt kérdés

1 év alatt fogytam 20 kilót, 88 voltam, most 68 vagyok, 157 cm magas.


A ruháimon látom, hogy fogytam, kisebb nadrág kell, szűkebb felső, a báli ruhám teljesen leesik,de ha a tükörbe nézek, még mindig nem látom azt, amit látni akarok...

Magamnak nem látom, h fogytam volna.


Szerintetek ezzel mit kezdjek? Még fogyózom (nem éhezek)

Kb 60 akarok lenni, de félek, h azzal sem látnám magamat vonzóbbnak. Nem akarok majd a ló tulsó oldalára esni...

20, L


2013. ápr. 4. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert rendszeresen nézed magad így hozzászoksz a látványhoz és nem veszed észre a változást. A ruha is jelzi, hogy fogytál annak higgy.
2013. ápr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, az a baj, hogy túl sokat nézed magad a tükörben!

Én a helyedben letakarnám az összes tükröt, legalább 1 hónapig! Ha ennyire nem látod magadon, hogy fogytál, akkor higgy a mérlegnek, a mérőszalagnak és persze a ruháidnak ;)

2013. ápr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

lelki eredete is lehet. valakinek meg akarsz felelni?

túl sokat foglalkoztál a fogyókúrázással, mostmár kicsit lazítani kéne. ezzel nem azt akarom mondani, hogy kezdjél el minden olyat enni, amit eddig nem, hanem csak azt, hogy egyél egészségesen, mozogj sokat és ne foglalkozz azzal, hogy híztál-e vagy fogytál-e. éld az életed és hidd el, hogy el fog múlni ez a "nem látom a különbséget" dolog :)

2013. ápr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!