Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék pár kilótól megszaba...

Szeretnék pár kilótól megszabadulni és formálni a testem. Adnátok tippeket, hogy mit hogy csináljak? Étkezéssel és mozgásformákkal kapcsolatban is várom a tippeket?! Részletek lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az én problémám kicsit összetett,ezért kicsit hosszú lesz.

Az összes barátom,osztálytársaim és a családom is hülyének néz,mert azt gondolom,hogy hájas vagyok.Nos,igen számok alapján Ti is hülyének fogtok nézni,de kérlek ne hurrogjatok le.160cm,53-54kg és 14/L vagyok.Igazatok van,számok alapján pont ideális a súlyom,de a tükörben nem ezt látni.Nem csontkollekció akarok lenni,csak vékonyabb,formásabb.

Nagy a hasam,a csípőcsontom környékén fogni lehet a háj,vastag a combon és a seggem se vmi formás:(

Fogyókúrát nem tudok csinálni több okból sem.

-én koromban nem ajánlják,csak ha vki tényleg kövér.

-ételallergiám miatt úgysem tudnám betartani.

-anyukám nem főzne külön rám,suli mellett pedig nekem sincs időm erre.

Szóval úgy gondoltam,hogy azok közül amiket ehetek kiszűröm a legegészségesebbeket és azokat eszem.Ez mellett hetente 1x van duplatesim,(naponta kb. fél-1órát gyalogolok),mellette mondjuk jó a "van öt perced?" videó 3 részes gyakorlata?Ez mellett kell még mozognom,ha igen mit ajánlotok?Lehetőleg itthon meg tudjam valósítani,mert kondiba és egyéb ilyen helyekre nincs pénzem elmenni.

Szeretnék úgy kb. 50-51kg-re lefogyni és formálni a testem.Kb. menni idő múlva lesz látható eredmény?

Kérlek szépen ne hurrogjatok le,hogy hülye vagyok és ne fogyjak,inkább írjátok le a tippeteket.

Előre is köszönöm a válaszokat!

14/L


2009. szept. 22. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
ha 50-51 kiló leszel az szerintem pont jó lesz neked. de ne csak a kilókat nézd, mert ha elkezdenél rendszeresen sportolni akkor lehet vékonyabb lennél de pl a súlyod nem nagyon változna :) futásra gondoltál már? mert az szépen formálná a tested, és ha a kaját egy kicsit visszafogod akkor tuti lefogysz 2 hónapon belül, de lehet hogy hamarabb
2009. szept. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia!

Teljesen megértem mindent amit irtál, mert én is igy vagyok ezzel.Én 158 cm s kb 52-53 kg. Én is még szeretnék kb 49-50re lemenni aztán az utobbi időbe elhatároztam, hogy megprobálok pontos időket leszögezni amikor egyek.Amelett még néha szoktam itthon tornázni,m ert nekem sincs pénzem konditeremre vagy hasonlóra s koplalni nem akarok, mert nem szeretném, hogy később problémáim legyenek s megbánjam.Inkább várok s remélem, hogy még fogok nyúlni s valamikor elfogadom magam úgy ahogy van.Már én se mondom, hogy szeretnék fogyni mert mindenki azt mondja , hogy nem kell de én ugyis szeretnék pár kilot.

Viszzatérve rád szerintem folytasd amit eddig csinálsz s ha most nem, de későb biztos fogsz eredményt látni magadon.Ha nem, te is türelmesen várj amig még nyúlsz s akkor formásodsz.Tudom , hogy nehéz..de ha mindennap ezen gondolkozunk akkor rosszabb.

Sok sikert kivánok neked s ha valami változás lesz ird meg.

14/L

2009. szept. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

vedd ugy hogy lehurrogtalak:)

rendszeres testmozgás kell, minden nap ugyanakkor menj el futni fél órát, minimum fél órát! a zsír 20 perc után kezd el égni, addig csak vizet veszítesz. az előttem lévő pedig jól módja, a futás formálja a tested. az eredmény kb 1 honap mulva lesz látható a testeden. Vékonyabb leszel, de a mérleg nembiztos hogy kevesebbet fog mutatni ha picit izmosodsz:) Vigyázz ne vidd tulzásba a fogyást;)

2009. szept. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a cukros löttyöket, fehérkenyeret meg mindent amiben cukor van hanyagold.

előző

2009. szept. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Figyi nehogy fogyózz, HÚZZ ki a szabad levegőre és FUSS(heti 3X)VAGY sétáltasd meg a blökit, minden nap!

Futás/séta után jöhet 30 perc torna, és 1-2 hónap múlva Juhéjj máris leadtál 3 kilót.

ennyi.

2009. szept. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az lenne a legjobb ha az alábbi kajákat kivennéd az étrendedből: kakaóscsiga, csoki, cukor, tészta (nem durum), pörköltek, kóla. Helyette próbálj meg enni főtt rizst vagy pufasztott rizst délelőttre max. 150g) , tojás, túró(! Gyümölcs helyett inkább zöldséget egyél, pl főtt brokkoli:)


Mozgás: Heti 3x 45 perc lassú pulzusszámú mozgás (séta, kerékpározás) Ha így nincs eredmény 1 hónap elteltével, akkor iktass be heti 3x súlyzós edzést!

2009. szept. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!