Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy dobjak le legegyszerűbben...

Hogy dobjak le legegyszerűbben 5 kilót egy szűk hónap alatt?

Figyelt kérdés
Májusra szeretnék 85-ról lemenni 80 kilóra. Nem vagyok kövér, igaz kicsit a magasságomhoz sok a 85 kg, mivel 170 cetnis 28 éves fiú vagyok. Igaz gyúrok is rendesen minden másnap és nem nézek ki dagadtnak, inkább vállas vagyok és a hasamon van némi felesleg. A 80 kilóval ki lennék békülve. Arra gondoltam, hogy este gyúrás után már csak fehérjét iszok egy pohár tejjel összerázva és ha nem gyúrok akkor meg 6 után semmit. Ezzel az a bajom, hogy van amikor kibírom, de van amikor annyira leesik a vércukorszintem, hogy nem bírok még elaludni sem. Ha viszont ilyenkor eszem, akkor túleszem magam sajnos. Most hogy jó idő van gondoltam megyek délelőttönként futni, remélem az is segít. Szóval szerintetek mi az amin változtassak az eddigi módszereim közül, hogy egy szűk hónap alatt leolvadjon 5 kg. Értelmes, civilizált és ideillő válaszokat kérek!

2013. ápr. 8. 18:20
 1/2 anonim válasza:
a kerdesedben a valasz.. leirtad! amikor eszel tul sokat. egyel tobbszor es kevesebbet. a hasad pedig ugy megy le, ha arra edzel. a futas nem rossz otlet, de akkor ne a szomszed hazig fuss :D
2013. ápr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igaz amit leírtál, futni fogok és kibírom, ha este kicsit koplalnom kell és nézek hasra még gyakorlatot, amit minden nap csinálhatok. Ma reggel egyébként már csak 84 voltam, szóval ez most még jobban felbátorított. Igazából mi ez a 4-5 kiló, mikor van aki 100-at ad le. Igaz többől könnyebb is fogyni. Köszi még egyszer! :)
2013. ápr. 9. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!