Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Konditerembe és futáshoz...

Konditerembe és futáshoz milyen cipőt ajánlanátok? Most ilyen gagyi kínai tornacipővel kezdek és tudom hogy nem a legjobb. ezért is kérnék segítséget tőletek.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 11:17
 1/2 Leviathen válasza:
Az, hogy kinek milyen cipő megfelelő azt elég nehéz megmondani. Miért nem teszel egy próbát... amikor tudod, hogy hosszabb távot fogsz gyalogolni vedd fel a kiszemelt cipőt és próbáld ki. A lényeg, hogy kényelmes legyen, ne törje a lábad. Ha fáj benne a bokád vagy a térded/csípődet akkor ne erőltesd azt a cipőt keress másikat. Nekem egy régi NIKE "waffle" cipőm van (használtan vettem), ennél jobbat nem találhatnék futáshoz. Régebben Puma teremcipőben nyomtam (szintén használtan vettem) ami megint baromi jó de hamar beadta a kulcsot a varrásnál. Kínaikból sandiccal próbálkoztam, haramdjára sikerült egy jót találni, sokat bírt de a végén már kényelmetlen volt és fájd benne a bokám.
2013. ápr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én évek óta egy olcsó Nike futócipőben edzek, egy cérna sem jött szét benne eddig, nagyon jó minőségű és kényelmes a lábgyakorlatokhoz is. A komolyabb sportolók boxcipő szerű csukát hordanak, mert azon van "bokatámasz", jobban tartja.
2013. ápr. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!