Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lefogyhatok úgy hogy reggelire...

Lefogyhatok úgy hogy reggelire valamilyen pékárut eszem?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam a csak hús, csak zöldség diétát, két hónapig bírtam. Eleinte azt hittem elmúlik a szénhidratmegvonás által okozta tünetek, de továbbra is ingerült vagyok és 12 órákat alszom. Ezért azt találtam ki, hogy ezentúl reggelire vmilyen pékáru, ebédre vacsira marad a hús, hal, zöldség. Sikerülhet?
2013. ápr. 9. 21:47
1 2
 1/11 anonim válasza:
Persze minden sikerülhet, csak megfelelő mennyiségben! De hogy többet tudjak segíteni regisztrálj erre az oldalra töltsd ki a kérdéseket és vezesd minden nap, hogy mit eszel! kaloriabazis.hu sok sikert!
2013. ápr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, de szerintem az egyik legrosszabb alternatívát választod ha pékáruval kezded a napot. Egyél mondjuk banánt akkor.
2013. ápr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 poiu ***** válasza:

Na és fogytál zöldségen - húson? Ezen a diétán 2 hónap alatt min. 4 kilót kell fogyni éhezés nélkül.

Nem tudom, mi lehet a gond, ha eleget eszel, nem lehet energiahiányod. Amúgy a pékárú lehető legrosszabb időzítése pont a reggel.

2013. ápr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Én tartom magam ahhoz, hogy bármit lehet enni normális adagban, ha mellette megvan a napi megfelelő testmozgás. Soha nem bíztam semmilyen megvonásos diétában, tartós sikert csak életmódváltással lehet elérni. Én reggelente 7:15-től 7:45-ig futok, majd zuhanyzás, elmegyek dolgozni, 17:30-tól 19:00-ig úszás, utána 30 perc levezető, könnyű gyakorlatok. Ezt csinálom már több mint 1,5 éve, már nem tudnám élni a régi lusta életem. Hétvégén edzőterem, vasárnap regenerálódás. Odafigyelek arra amit eszem, de semmi sem vonok meg magamtól.
2013. ápr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Napi kb. 1kg húst ettem és ugyanennyi zöldséget. Szépen fogytam, de sportolokent és érettségi előtt állva 110%-ot kell nyújtanom és már az edzőm is félrehivott múltkor, hogy mostanában kicsit lagymatag vagyok a pályán és nem nyújtom a maximumot. Barátaim mindenfele hívnak, de én nem mehetek, mert csak alszom.

Sajnos egy banántól nem lakom jól. Nagyon nem. :(

2013. ápr. 9. 22:20
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. 4-es és sikerült fogynod?
2013. ápr. 9. 22:22
 7/11 anonim válasza:

"Köszönöm az eddigi válaszokat. 4-es és sikerült fogynod?"


Igen, sikerült, 95 kg voltam, most 1,5 év elteltével már csak 72 kg vagyok. Mivel sporttal fogytam, arányosan történt a fogyás, a bőröm sem érezte meg a dolgot.

2013. ápr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 poiu ***** válasza:
Mit sportolsz és milyen intenzíven? Számold ki, elég-e a kalória, amit beviszel. Ha nem akkor én inkább a rizst ajánlom és nem a reggeli péksüteményt.
2013. ápr. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Gratulálok a fogyásodhoz! Csak nekem kicsit gyorsabban kéne leadnom az utolsó 10kg-ot :) június végére jó lenne.

Heti 6x2 óra kézi, mellé kötelező heti 3x1 óra erőnléti edzés

2013. ápr. 10. 00:31
 10/11 A kérdező kommentje:
Péksütit a GI miatt nem ajánlod?
2013. ápr. 10. 00:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!