Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 700kcal eszek kb naponta...

700kcal eszek kb naponta akkor májusra lefogyhatok 10kgot?

Figyelt kérdés
fogyás

2013. márc. 9. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak majd kérd meg az orvost a kórházban, ne akarjon megmenteni.
2013. márc. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1000 kalória alatti fogyókúra, csak kórházban, orvosi felügyelet mellett, kimondott orvosi utasításra történhet.

Egészséges embernek nem szabad 1200-1500 kalória alatt fogyasztania.

2013. márc. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen lefogyhatsz, és júliusra meg már fel is szedsz majd 20-at.
2013. márc. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szia! igen sikerülni fog, ha szigorúan betartod és ellenállsz a csábításoknak.

én naponta 500 kcal-t eszem és mégis élek..

én úgy csinálom hogy:

délelőtt: sok sok tea, és tejeskávé.

ebéd: attól függ hogy édesre vagy sósra vagyok éhes.. ha édes, akkor joghurtot eszem abonettel. Ha sós, akkor salátát,levest..

délután pedig megeszem egy almát,vagy egy narancsot..

és az a lényeg h akkor is iszom ha nem vagyok szomjas,mert akkor telítve érzem magam..

az első napok nagyon nehezek lesznek de aztán belelendülsz..

és rendszeresen sportolok is mellette.. kézilabdázom és taposógépezek is. Lehet hogy az elején nagyon kívánni fogod az ízeket de ez idővel elmúlik.

Egyél sok,sok zöldséget..gyümölcsöt!

paradicsom az nagyon hatásos.. én paradicsom levet szoktam inni,amit még házilag készítettünk ..én azért szeretem ezt mert ez nincs ízesítve.. csak sima paszírozott paradicsom.:)

Ha nagyon éhes vagy szénhidrátra, akkor reszelj le egy almát és reszelj hozzá sajtot..nekem ez mindig beválik. :)

A kenyérről mondj le! ne csináld azt hogy .."na jó,ma megeszek egy zsemlét,vagy egy péksütit és nem eszem mást" ez hülyeség.. mert csak kívánni fogod utána.. Le kell mondani róla..

és ha abbahagyod a fogyókúrát,akkor aztán át kell térned egészséges életmódra,hogy ne hízz vissza!


sok szerencsét:) ha van vmi kérdésed,akkor írj.

2013. márc. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es! A helyedben a tej helyett inkább normálisan étkeznék, és délutánra is beiktatnék egy étkezést. De, ha anorexiás vagy, akkor meg még sok is az 500 kalória.
2013. márc. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem vagyok anorexiás egyáltalán..:D:D 60 kg vagyok..
2013. márc. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

60 kg vagyok, az igaz h 77 kg-ról fogytam le így.. de tartom a súlyom.. nem akarok ez alá menni,nekem ez így pont jó :) ugyanúgy szoktam enni csirkemellet,halat,zöldséget,gyümölcsöt.. mindent.. csak kenyeret nem,pékárukat,.. és azokat amiket eszek azokat meg úgy rakom össze az étrendemben hogy ne haladja meg az 5-600 kalóriát naponta..

és már hozzászokott a szervezetem,hoyg ennyit viszek be.. már nem is tör rám soha éhség.. csak az első két hét volt nehéz..


ÉS AZ A LEGFONTOSABB , HOGY TARTS KI AMELLETT AMIT AKARSZ! ne feledd soha hogy miért akarsz lefogyni!! SIKERÜLNI FOG!:)

2013. márc. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1200 kalóriaalatti táplálékbevitel = koplalás, amit majd jojóeffektussal "jutalmaz" a szervezet és lehet küzdeni egész életedben a felmászott kilók ellen.
2013. márc. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!