Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le nagy túlsúly...

Hogyan fogyjak le nagy túlsúlyból nyárig? Nektek sikerült? Hogyan csináltátok? Én júniusig lefogyhatok nagy túlsúlyból? Mínusz 20 kiló lehetséges?

Figyelt kérdés

LE szeretnék fogyni, mert sajnos eléggé nagy túlsúlyom lett. Ezt sajnos pár hónap alatt értem el, igen masszív nyári bulikkal, ahol alkoholt ittam sokat.


Amúgy most teljesen kiiktattam az alkoholt, már fél éve nem iszom egyáltalán, de még egy vacsora utáni pohár bort se. Nem is akarok többet inni, mert úgy érzem, hogy lehúz.


Áttértem a normális kajára, ahol nem eszem pékárut (semmilyen liszteset), hanyagolom a tejtermékeket és csak húst meg salátát eszem olívával meg lenmaggal.


Naponta 1 órát futok-kocogok. (nem vagyok nagy futó, szóval ezt NEM 10 km/órával teszem!!)


170/69



2013. márc. 5. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem olyan nagy túlsúly a 170 cm-hez a 69 kg, inkább a 96 lenne. Én 160 cm vagyok és 61 kg, még sem érzem magam túlsúlyosnak.

3 hónap alatt, megfelelő étkezéssel maximum 12 kg mehet le, fogyhatsz ennél többet is, de az nem zsírból lesz. (Egyébként húgom 169 cm és 62 kg és nagyon csinos, el nem tudom képzelni, hogy lehet rajtad 20 kg felesleg.)

2013. márc. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem nagy túlsúly és bőven elég ha 60 kilóra fogysz, 20 kiló nagyon sok lenne. ,Amúgy én januàr és aug közt lefogytam 16 kilót, szóval simàn fogyhatsz 20at
2013. márc. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jó reggelt!


Nem hittem volna, hogy ez lesz a kérdés vége.. igen jókat írtál. 20 kiló nagy súly, és alsóhangon is 20-40 hetet mondanának a fogyásra, viszont te ehhez nagyon jó úton vagy. És óriási különbség az, hogy valaki fogyni akar de egy helyben topog, vagy mint Te pontosan tudja hogy mit kell csinálni. Te sikeres leszel, és ez a fogynivágyók kisebbsége.


Futás helyett otthoni erősítést ajánlok, ha van kedved videók alapján edzeni akkor BodyrockTV vagy Insanity!

2013. márc. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10et akart ırni
2013. márc. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt hittem már 140 kg vagy legalább... :D

Lefogyhatsz, de okosan csináld, ne éheztesd magad, sok féle zöldség, sok féle husi, gyümölcs desszertnek, sós nassnak magvak!

2013. márc. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

azért ez nem olyen nagy túlsúly.

kb. én is ennyi vagyok, tornázom, diétázok, remélem nyárig normális alakom lesz.

igaz, én csak kb. 65 kilóra szeretnék lemenni.

te -20 kilóval 49 kiló lennél, és betegesen sovány.

2013. márc. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez nem veszes a magassagodhoz kepest! en 160 cm vok, es 73 kg... na, nekem ez sok...
2013. márc. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!