Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a kenyeret megpirítom,...

Ha a kenyeret megpirítom, akkor nem fog annyira hizlalni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pirítás során nem távozik semmilyen anyag belőle
2009. szept. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
2x sült lesz belőe, ami lassabban szívódik fel a szervezetben. testépítő vagyok, és tapasztalatbol mondom:)
2009. szept. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Igen, igaza van az előttem szólónak, de már volt ilyen kérdés.

Csak azért mondják a diétásoknak, hogy pl. csoki helyett is ezt egyék, inkább ezt nassolják, mint azt.

2009. szept. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Harmadik vagyok: úgyértem, az első szólóval értek egyet.
2009. szept. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
lemaradt hogy ha lassabban szívódik fel, nemfog azonnal elraktározodni, így amig sétálsz vagy mozogsz ahogy szívódik fel eltudod égetni:)
2009. szept. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

Igen, és a csokit is meg kell olvasztani, és úgy nem hízlal annyira :).

Na de komolyan: a tápértéke nem változik, az lehet, hogy lassabban szívódik fel.

2009. szept. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
nah de ha megeszi frissen, azonnal zsír lesz belőle,mert azonnal felszívódik és nem tudja lemozogni. ha megpirítja akkor meg lassabban szívodik fel,több óra alatt, és ne aludjon utánna hanem tessék mozogni,sétálni,stb.. elégeti és nem lesz zsír... ez nem mind1 szerintem
2009. szept. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen felszívódás?

Ne csesszetek már, hogy felszívódik a pirítós.

És ha lemozgod, akkor a gyomrodból egyből elég, mint energiaforrás?

:-)

Ez egy kudarc, amit itt levágtatok.

Talán megnő a rosttartalma, vagy mi?


A glikémiás indexe megváltozhat,(csökkenhet) ami a vércukorszint lassabb emelkedéséhez, ezáltal stabilabb inzulinszinthez vezet.

Felszívódásról annyit, hogy az emésztés során MINDEN szénhidrát alkotóelemére bomlik.

Tök mindegy, hogy összetett vagy egyszerű szénhidrát, csak az emésztés idejében különböznek.

A végeredmény mindig szőlőcukor. Ebből a glikolízis során glikogén lesz illetve glükóz (vércukor).

Ami ezen felül marad, az elraktározódik.

A glikogén az izmokban és a májban, a többiből zsír lesz. Ennyire egyszerű.

És ekkor már rohadtul nem számít, hogy az a cukormolekula 1-2 órával ezelőtt pirítós volt, vagy fagylalt, vagy akármi.

2009. szept. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!