Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék egy olyan...

Flöra kérdése:

Hogyan fogyhatnék egy olyan 2-3 kg-t 1 hónap alatt? 14/L

Figyelt kérdés
esetleg tudnátok olyan módszereket/gyakorlatokat mondani, ami hasznos és itthon végezhető? mostanában sajnos nem sportolok, csak minden nap megcsinálok 100-150 felülést...

2013. ápr. 10. 20:38
 1/2 poiu ***** válasza:
Inkább sétálj és ne egyél keményítőt, cukrot. Menni fog.
2013. ápr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!Én is most fogyózom,szintén 14/L.Én hetente 2x járok táncolni és minden másnap futok 20-30 percet.Próbálom kiiktatni az étkezésből a csokikat, sütiket.Sok-sok vizet iszok(mostanában egyre többet mert melegszik az idő)és minden nap eszek minimum 1 almát,de van hogy kettőt.Igazából a sport a legfontosabb.Jön a jó idő,tudsz görkorizni,futni,biciklizni.1 hét alatt 0,5-1 kg-ot lehet egészségesen fogyni.A felülés erősít.de nem nagyon fogyaszt,azzal már én is próbálkoztam.Fontos,hogy kevesebb kalóriát vigyél be,mint amennyit elégetsz,így sikerülni fog.Ehhez én ezt az oldalt használom: [link]

Sok sikert!

Ha akarod írhatsz privit!:))

2013. ápr. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!