Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valami jo fogyokura...

Van valami jo fogyokura receptet amivel hamar le tudnak fogyni es legalabb 5 kilot le tudnak adni van olyan?

Figyelt kérdés
Le voltam fogyva de vissza hisztem nagyon konyen tudok meghizni es nehezen fogyni sajnos:(61 killo vagyok jelenlek es 156cm ugy hogy szerintem a magasagomhoz kepes tul sok es mivel jon a ballagasom jol kene kinezek:)
2013. ápr. 11. 11:24
 1/1 anonim ***** válasza:
A gyors fogyast gyors hizas koveti. Ha ledobsz 5 kilot gyorsan, annak nagy szazaleka izom es viz lesz, nem zsir, igy amikor visszajon, akkor meg zsirosabb leszel, mint elotte. Egy eletre feledd el a gyors dietazast. Amit tehetsz: csokkented a napi kaloriabevitelt (kb -500 kcal/nap), minosegi eteleket eszel, mint husok, zoldsegek, gyumolcsok, teljes kiorlesu gabona termekek, es elkezdesz heti 3-4x intenziven sportolni. Ha ezt igy elvegzed, akkor kb heti 1 kilo lemehet, bar minel kevesebb a felesleg (rajtad tul sok nincs), annal lassabban megy, igy lehet, hogy 2-3 honapba is beletelik. De az tenyleg zsir lesz, amit leadsz, es egeszsegesen teszed.
2013. ápr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!